1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą:
  • Bóg zapłać za kolektę na bieżące potrzeby funkcjonowania naszej parafii;
  • po sumie (w salce przy kościele) będzie jeszcze możliwość złożenia Kart Uczestnictwa w akcji LATO W STUDZIENNEJ 2016 oraz zapisania się na listy;
  • na godz. 14.30 zapraszam na nabożeństwo czerwcowe do NSPJ;
  • rozpoczęliśmy czas letnich wakacji – dzieciom i młodzieży życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku, a dorosłym pięknych urlopów. Przypominamy również o obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. (nawet podczas wakacyjnego odpoczynku).

1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszach św.

1. W środę, 29.06., przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 18.00 Msza św. m.in. za zmarłych Organistów z naszej parafii. W tym dniu również kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca: w piątek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy), którą zakończymy litanią do NSPJ oraz Msza św. zbiorowa (intencje składamy w zakrystii przed mszą św.); w sobotę o godz. 6.30 Msza św. I-sobotnia i nabożeństwo majowe do Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych od godz. 8.30 (chorych zgłaszamy w zakrystii u pana Kościelnego).

1. W przyszłą niedzielę, 3.07., przypada XIV Niedziela Zwykła:
  • kolekta przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne;
  • odbędzie się kolejna zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

1. Ogłoszenie Dyrektora ZSP nr 4 w Raciborzu-Studziennej: W poniedziałek, dnia 27.06., odbędą się zebrania rodziców dzieci przedszkolnych:
  • godz. 16.00 rodzice dzieci 6-letnich (rocznik 2010) – ul. Bojanowska 5, sala nr 5;
  • godz. 16.00 rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok 2016/2017 – ul. Bojanowska 7, sala na 1 piętrze.

1. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
  • Michał JENDRZEJCZYK z Raciborza i Agnieszka MIERA z Rudy Kozielskiej (zap. II);
  • Tomasz MYŚLIWIEC z Raciborza i Katarzyna KRZYŻOK z Olzy (zap. II);
  • Tobiasz FIRA z Raciborza oraz Patrycja CZECH z Gorzyc (zap. I).

1. W poniedziałek, 4.07. o godz. 7.00 zapraszam chętnych na sprzątanie wokół kościoła.