1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Adwentu:
  • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz naszej parafii;
  • po południu o godz. 14.30 nieszpory adwentowe;
  • po nabożeństwie o godz. 15.00 odbędzie się przedświąteczne spotkanie Rady Parafialnej na plebanii. Serdecznie zapraszam wszystkich członków Rady;
  • Ks. Bp Andrzej Czaja zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na nabożeństwo adwentowe ze Słowem Bożym o godz. 14.00 do katedry opolskiej.
  1. W poniedziałek, 24.12., Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty o godz. 8.00. Od godz. 23.20 zapraszamy na przygotowanie do pasterki (śpiewy poprowadzi pani Barbara Wałach z zespołem młodzieżowym), a o północy PASTERKA. Kolekta pasterkowa przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.
  1. We wtorek, 25.12., Uroczystość Narodzenia Pańskiego:
  • Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 oraz o godz. 12.00;
  • kolekta z uroczystości przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
  • po południu świąteczne nabożeństwo kolędowe o godz. 14.30.
  1. W środę, 26.12., przypada Święto św. Szczepana. Msze św. o godz. 7.30 oraz 10.00 (Msza m.in. w intencji mężczyzn i młodzieńców). Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego. Po południu nie będzie nabożeństwa – niech to będzie czas świątecznych odwiedzin naszych Bliskich.
  1. W czwartek, 27.12., przypada święto św. Jana Ewangelisty – poświęcenie wina podczas porannej Mszy św. o godz. 6.30.
  1. W piątek, 28.12., przeżywać będziemy Święto św. Młodzianków. Msza św.
    w naszym kościele o godz. 16.00 z błogosławieństwem dzieci (śpiewać będzie i grać pani Barbara Wałach z zespołem dziecięcym).
  1. W sobotę, 29.12., nie będzie Mszy św. porannej o godz. 6.30, w południe odprawiona zostanie Msza św. na Złoty Jubileusz Małżeństwa.
  1. W przyszłą niedzielę, 30.12., przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny:
  • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
  • po południu o godz. 16.00 zapraszamy na Koncert Kolęd.
  1. Zmarł śp. Janusz Płaczek, lat 55, zamieszkały przy ul. Krętej. Jego pogrzeb w poniedziałek, 24.12., o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…