1. Dziś przypada XXXIV Niedziela Zwykła:
  • przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata;
  • Bóg zapłać za kolektę na bieżące koszty funkcjonowania naszej parafii;
  • suma o godz. 10.00 będzie sprawowana m.in. za róże różańcowe mężczyzn – zapraszam do wspólnej modlitwy w ich intencji;
  • dziś odpust w parafii w Rudniku – suma odpustowa o godz. 11.00;
  • po południu nabożeństwo do Chrystusa Króla o godz. 14.30.
  1. W piątek, 29.11., zapraszam na Mszę św. szkolną i młodzieżową o godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu jest wolna intencja Mszy św. w czwartek o godz. 6.30.
  1. W przyszłą niedzielę, 1.12., przypada I Niedziela Adwentu:
  • kolekta w tym dniu na rzecz kurii i seminarium duchownego w Opolu;
  • odbędzie się zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
  • po południu nabożeństwo adwentowe o godz. 14.30;
  • o godzinie 16.00, w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu odbędzie się Ekumeniczna Modlitwa Młodych. Do udziału w tym modlitewnym spotkaniu, przygotowanym przez młodzież katolicką wraz przedstawicielami Kościoła ewangelicko-augsburskiego, Biskup Opolski zaprasza młodzież i wiernych całej diecezji.
  1. W okresie Adwentu odbędą się ostatnie w tym roku spotkania Bractwa św. Józefa. W naszym rejonie to spotkanie będzie miało miejsce w czwartek, 5.12., o godz. 18.00 w Domu Formacyjnym w Raciborzu-Miedoni. Wszystkich członków Wspólnoty zapraszamy do udziału.
  1. W przyszłym roku, w październiku – w dniach od 6 do 13.10.2020 – planujemy pielgrzymkę samolotową do Hiszpanii. W programie wyjazdu: Madryt-Avila-Toledo-Granada-Malaga-Gibraltar-Sewilla-Kordoba. Dokładne informacje o pielgrzymce zamieszczone są na plakatach w gablotkach oraz na stronie internetowej naszej parafii, można je również odebrać w zakrystii. Zapisy w kancelarii parafialnej.