1. Przeżywamy dziś uroczystość Wszystkich Świętych:
  • Msze św. w naszym kościele o godz. 730, 1000 oraz 1600. Miłosierdziu Bożemu będziemy polecać w tych Mszach św. Zmarłych zalecanych naszym modlitwom;
  • o godz. 1430 w kościele rozpocznie się nabożeństwo za Zmarłych zalecanych modlitwom Kościoła. Nabożeństwo zakończymy na parafialnym cmentarzu;
  • kolekta na rzecz seminarium duchownego w Opolu i innych instytucji diecezjalnych;
  • dziś także kolejna zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

1. W poniedziałek, 2.11. wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W naszym kościele Msze św. w tym dniu o godz. 800 oraz 1800.

1. Od poniedziałku do piątku (2-6 listopada) o godz. 1715 odprawiane będą nabożeństwa różańcowe za dusze Zmarłych polecanych w modlitwie listopadowej.

1. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek po Mszy św. wieczornej i we wtorek rano.

1. W środę po Mszy św. w salce w kościele odbędzie się spotkanie: Wokół Biblii.

1. W czwartek, 5.11. o godz. 1900 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

1. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek (po porannej Mszy św. modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne), I piątek (Msza zbiorowa o 1800, a po niej adoracja i modlitwy do NSPJ) oraz I sobotę miesiąca (po porannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP). Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 830 (chorych należy zapisać na listę w zakrystii u pana Kościelnego).

1. Od soboty, 7.11., rozpoczyna się przygotowanie dorosłych do bierzmowania. Pierwsze spotkanie 7 listopada o 1900 w domu katechetycznym przy kościele NSPJ. W gablotkach wywieszony jest plakat z dokładnymi informacjami dla zainteresowanych.

1. W przyszłą niedzielę, 8.11. przypada XXXII Niedziela Zwykła:
  • kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
  • przy kościele zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie;
  • po Mszach św. w ramach akcji Młodzi dla Kamerunu będzie można zakupić koszulki, kalendarze, itp. rzeczy misyjne, z których dochód zasili misje w Kamerunie;
  • o godz. 1430 w kościele odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej za ++ zalecanych naszym modlitwom listopadowym. Zakończymy to nabożeństwo na cmentarzu.

1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek śp. Annę Mikołajec, która przeżyła 87 lat, mieszkała przy ul. H. Pobożnego 56/1. Polecajmy ją oraz naszych Bliskich zmarłych miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek…