1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny:

  • Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz naszej parafii;
  • o godz. 14.30 nabożeństwo kolędowe.

2. KOLĘDA rozpocznie się w poniedziałek, 28.12., II część kolędy będzie po Nowym Roku – od 2 stycznia 2016. Szczegółowy plan kolędowy jest zamieszczony w gazetce parafialnej i na stronie internetowej parafii (www.parafiastudzienna.pl). W tygodniu kolęda od godz. 15.00, w sobotę od godz. 9.00. Plan Kolędy 2015-2016

3. W poniedziałek, w Święto św. Młodzianków, Biskup Opolski zaprasza wszystkich pracujących na co dzień za granicą (tzw. emigrantów zarobkowych) oraz ich rodziny, doświadczone sytuacją rozłąki, na modlitewne spotkanie do kościoła w Jemielnicy na godz. 10.00. W naszej parafii Msza św. w tym dniu o godz. 18.00 m.in. w intencji wszystkich dzieci.

4. W czwartek, 31.12., zakończenie Starego Roku. Msza św. o godz. 17.00 m.in. w intencji zmarłych w 2015 roku Parafian, a po mszy św. – nabożeństwo dziękczynno-błagalne w intencji całej naszej Wspólnoty. Kolekta na cele parafialne.

5. W piątek, 1.01.2016, przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Z Bogiem chcemy rozpocząć Nowy 2016 Rok, dlatego zapraszam na Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 i o godz. 14.30. Kolekta w tym dniu na rzecz naszej parafii.

6. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i I sobotę miesiąca (rano po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP). Odwiedzin chorych naszej parafii nie będzie ze względu na kolędę.

7. W przyszłą niedzielę, 3.01., przypada Niedziela po Bożym Narodzeniu:

  • kolekta przeznaczona będzie na rzecz WSD w Opolu i innych instytucji diecezjalnych;
  • po Mszach św. zbiórka do skarbony na Parafialny Fundusz Remontowy;
  • po południu o godz. 14.30 odbędzie się KONCERT KOLĘD w wykonaniu Chóru oraz Orkiestry z parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału i wspólnego kolędowania!

8. W tym tygodniu zmarł śp. Bernard SOWIK, który przeżył lat 61, mieszkał przy ul. Floriana 16. Jego pogrzeb we wtorek, 29.12. o godz. 10.00. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…