1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą:
  • Bóg zapłać za ofiarę złożoną na rzecz naszej parafii;
  • po porannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce w kościele;
  • Stowarzyszenie Studzienna zaprasza rodziców dzieci do lat 6 po sumie na krótkie spotkanie dotyczące dalszego funkcjonowania Przedszkola nr 5;
  • po południu o godz. 14.30 nabożeństwo niedzielne.

1. Jeszcze w tym tygodniu trwają odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Szczegółowy plan na kolejne dni jest zamieszczony w gazetce parafialnej Ave Crux i na stronie internetowej (www.parafiastudzienna.pl). PLAN na kolejne dni kolędy:

** Poniedziałek, 18.01.2016: ul. Sobieskiego 1c-39, ul. Wawrzyńca

** Wtorek, 19.01.2016: ul. Sobieskiego 2b-36

** Czwartek, 21.01.2016: ul. Kręta 63-31

** Sobota, 23.01.2016: Dodatkowa kolęda (zgłaszamy w zakrystii)

** Niedziela, 24.01.2016: Podsumowanie kolędy. Kolekta pokolędowa.

W związku z kolędą, w poniedziałek Msza św. będzie rano o godz. 6.30.

1. W środę, 20.01., po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie w kościele rodziców dzieci z kl. III, przygotowujących się do I Komunii św.

1. W piątek, 22.01. zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną o godz. 18.00.

1. Wolne intencje Mszy św.: w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę rano.

1. W przyszłą niedzielę, 24.01., przypada III Niedziela Zwykła:
  • kolekta w tym dniu będzie kolektą pokolędową;
  • po południu o godz. 14.30 w ramach nabożeństwa niedzielnego będą wystawione Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z ZSP 4 w Raciborzu-Studziennej.

1. W tym roku już 10 lutego przypada środa popielcowa. W związku z Wielkim Postem, w dniach 10-14 lutego 2016 r. będą odbywały się Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi o. Felicjan Kraft OFM.

1. Zapisy na pielgrzymkę do Włoch do końca stycznia! Szczegółowy plan na stronie internetowej i w gablotkach. Zapraszamy! WŁOCHY-2016 r. Pielgrzymka

1. Przekaż 1% podatku. W związku z rozliczaniem podatku za 2015 rok, możemy przekazać swój 1% na rzecz ludzi z naszej Parafialnej Wspólnoty. Nasz młodziutki Parafianin: Marcin Paweł Otlik urodził się z deformacjami rąk i nogi, brakiem nerki oraz wadami urologicznymi. Przeszedł już 20 operacji. W 2015 roku Marcin przeszedł amputację nogi. Zebrane z 1% środki zostaną przeznaczone na zakup kosztownej protezy, która pozwoli Marcinowi w miarę normalnie funkcjonować. W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904. W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj: 9183 Otlik Marcin Paweł. Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.