1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą:
 • zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie – kolędę w naszej parafii. Wraz z ks. Tomaszem i ministrantami składam serdeczne podziękowania wszystkim Parafianom za życzliwe przyjęcie nas na kolędzie, za wiele cennych i życzliwych uwag, za poczęstunki kawą, ciastem, za obiady i kolacje, czasem i śniadania… A dziś, szczególnie dziękuję za ofiary złożone podczas kolekty pokolędowej;
 • po południu o godz. 14.30 w ramach nabożeństwa niedzielnego będą wystawione Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z ZSP 4 w Raciborzu-Studziennej. Bardzo gorąco zapraszam do obejrzenia występu naszych Maluchów!
 • dziś w kościele NSPJ w Raciborzu (w Okrąglaku) o godz. 16.00 w ramach jubileuszowego, XXV Festiwalu Chórów odbędą się koncerty kolęd i pastorałek. Ks. Adam Rogalski serdecznie zaprasza naszych Parafian do udziału.

 

 1. Od poniedziałku Msze św. sprawować będziemy w zwyczajnym porządku: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00, a we wtorek i czwartek o godz. 6.30.

 

 1. W środę, 27.01., po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi.

 

 1. W piątek, 29.01. zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną o godz. 18.00, po niej spotkanie dla młodzieży z klasy III przygotowującej się do bierzmowania.

 

 1. Wolna intencja Mszy św.: w czwartek rano o 6.30.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 31.01., przypada IV Niedziela Zwykła:
 • kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na rzecz parafii;
 • po południu o godz. 14.30 nabożeństwo niedzielne.

 

 1. W tym roku już 10 lutego przypada środa popielcowa. W związku z Wielkim Postem, w dniach 10-14 lutego 2016 r. będą odbywały się Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi o. Felicjan Kraft OFM.

 

 1. Zapisy na pielgrzymkę do Włoch do końca stycznia! Szczegółowy plan wyjazdu podany jest na stronie internetowej parafii oraz w gablotkach. Wszystkich, którzy już się zapisali proszę, aby w najbliższych 2 tygodniach wpłacili zaliczkę na wyjazd w wysokości przynajmniej 500 zł!