1. Przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego:
  • dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego;
  • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
  • dziś również zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
  • po południu o godz. 14.30 koncert kolęd w ramach nabożeństwa niedzielnego. Serdecznie zapraszam do wspólnego kolędowania.
  1. Przeżywamy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędowy na kolejne dni jest zamieszczony w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej parafiastudzienna.pl. Kolęda rozpoczyna się po południu od godz. 15.00. W związku z kolędą, Msze św. od poniedziałku do czwartku będą rano o godz. 6.30.
  1. W środę, 11.01., odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kursu Alfa, w salce parafialnej przy plebanii. Zapraszamy na godz. 18.30.

1. W piątek, 13.01., zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną o godz. 18.00.
  1. W sobotę i niedzielę dzień skupienia w Miedoni dla uczestników Kursu Alfa.

1. W przyszłą niedzielę, 15.01.2017 r., przypada II Niedziela Zwykła:
  • w czasie Mszy św. podsumowanie kolędy i kolekta pokolędowa;
  • po południu o godz. 14.30 w ramach nabożeństwa niedzielnego odbędą się bożonarodzeniowe JASEŁKA przygotowane przez naszych przedszkolaków.
  1. Wolne intencje Mszy św.: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek o godz. 6.30.

1. Wszystkim pielgrzymom udającym się w kwietniu na pielgrzymkę na Maltę przypominam o kolejnej wpłacie, której należy dokonać w styczniu 2017 r.