1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą:
 • zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską – kolędę. Wszystkim Wam, drodzy Parafianie, bardzo serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę w Waszych domach, okazaną gościnę i wszelką życzliwość. Bóg zapłać również za ofiary złożone podczas kolędy i w dzisiejszej kolekcie pokolędowej. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy wszystkim odwiedzonym Rodzinom na każdy dzień 2017 roku;
 • dziś przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy;
 • w ramach nabożeństwa o godz. 14.30 odbędą się JASEŁKA przygotowane przez naszych Przedszkolaków. Zapraszam w imieniu Dzieci i ich Opiekunów!

 1. We wtorek Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.

 

 1. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończy się świętem Nawrócenia św. Pawła (25 stycznia). Zachęcam do modlitwy w tej intencji.

 1. W środę odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kursu Alfa, w salce parafialnej przy plebanii. Zapraszamy po wieczornej Mszy św. na godz. 18.30.

 

 1. W sobotę będziemy obchodzić Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka – pamiętajmy o modlitwie za żyjących i zmarłych naszych przodków.

 1. W przyszłą niedzielę, 22.01.2017 r., przypada III Niedziela Zwykła:
 • kolekta w tym dniu na rzecz naszej parafii;
 • po południu o godz. 14.00 chrzest Mileny Anny Fira, o godz. 14.30 nabożeństwo;
 • Parafia św. Jerzego w Sławikowie zaprasza na Charytatywny Koncert Kolęd na godz. 16.00. Dokładne informacje na plakatach.

 1. wolne intencje Mszy św.: od poniedziałku do soboty.

 

 1. Wszystkim pielgrzymom udającym się w kwietniu na pielgrzymkę na Maltę przypominam o kolejnej wpłacie. Wpłat II raty należy dokonać do 29 stycznia 2017 r.