1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą:
 • kolekta przeznaczona jest na rzecz Seminarium Duchownego w Opolu i innych instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel;
 • dziś także kolejna zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • o godz. 10.30 w kościele Świętej Rodziny w Branicach Msza św. w 70. rocznicę śmierci i pogrzebu ks. bpa Nathana, podczas której ks. bpowi A. Czai przekazana zostanie prośba o rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego na szczeblu diecezjalnym;
 • po południu zapraszam o godz. 14.30 na nabożeństwo niedzielne. Podczas nabożeństwa dokonamy poświęcenia chleba i wody ku czci św. Agaty, której wspomnienie wypada w tym roku z kalendarza liturgicznego ze względu na niedzielę.
 1. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu po Mszach św.
 1. W środę po Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach cyklu spotkań Kursu Alfa. Zapraszamy do salki parafialnej przy plebanii.

 

 1. W piątek, 10.02., o godz. 18.00 Msza św. szkolna i młodzieżowa.

 

 1. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. O godz. 8.00 Msza św. m.in. w intencji wszystkich chorych i cierpiących z naszej parafii, z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 1. Rada Rodziców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Raciborzu-Studziennej serdecznie zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie się 11 lutego 2017 r. od godz. 20.00 w hali LKS Studzienna. Bilety w cenie 100 zł/para do nabycia w Sekretariacie Szkoły i w sklepie u państwa Sieradzkich przy ul. Urbana. Zapraszamy!

 

 1. W przyszłą niedzielę, 12.02., przypada VI Niedziela Zwykła:
 • kolekta na rzecz naszej parafii – na ogrzewanie kościoła, salki i plebanii;
 • po południu o godz. 15.00 DFK Studzienna oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna zapraszają na koncert orkiestr młodzieżowych. Wystąpią: Orkiestra „Die First Band der Theodor-Schüz-Realschule“ z Herrenberg (Niemcy) oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Leśnicy. Serdecznie zapraszamy.  Koncert luty 2017
 1. Wolna intencja Mszy św. w niedzielę, 12.02. o godz. 10.00.

 

 1. Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów na rekolekcje powołaniowe, które będą miały miejsce w dniach 17-19 lutego w budynku Seminarium przy ulicy Drzymały 1 c. Rekolekcje to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zobaczyć, jak wygląda życie kleryków w seminarium, przebywać razem z nimi i poznać ich bliżej! Zapisy na stronie www.seminarium.opole.pl

 

 1. Zapraszamy na zajęcia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Studziennej:
 • Gimnastyka dla osób 50+: we wtorki o godz. 18.30;
 • Fitness TBC dla osób aktywnych: w każdy piątek o 20.00.

 

11. Zmarł śp. Wilhelm WITECZEK, który przeżył 86 lat, mieszkał przy ul. Krętej. Jego pogrzeb w sobotę, 11.02. o godz. 10.00. Polecajmy Go miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…