1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą:
 • kolekta przeznaczona jest na rzecz naszej parafii – na ogrzewanie kościoła, salki i plebanii. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel;
 • po południu, o godz. 15.00 – w ramach nabożeństwa niedzielnego – DFK Studzienna oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzielnicy Studzienna zapraszają do kościoła parafialnego na koncert orkiestr młodzieżowych. Wystąpią: Orkiestra „Die First Band der Theodor-Schüz-Realschule” z Herrenberg (Niemcy) oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Leśnicy.   Koncert luty 2017

 1. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu po Mszach św.

 1. W minionym tygodniu zakończył się cykl spotkań Kursu Alfa w naszej parafii. W imieniu Organizatorów i swoim, dziękuję wszystkim osobom, które w tym kursie uczestniczyły. Niech dobry Bóg hojnie błogosławi Wam w codziennym życiu.

 

 1. W piątek, 17.02., o godz. 18.00 Msza św. szkolna i młodzieżowa.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 19.02., przypada VII Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po południu o godz. 14.30 niedzielne nabożeństwo.

 1. Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów na rekolekcje powołaniowe, które będą miały miejsce w dniach 17-19 lutego w budynku Seminarium przy ulicy Drzymały 1 c. Rekolekcje to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zobaczyć, jak wygląda życie kleryków w seminarium, przebywać razem z nimi i poznać ich bliżej! Zapisy na stronie www.seminarium.opole.pl

 

 1. Mając na uwadze konieczność wcześniejszego planowania urlopów przez wielu uczestników pieszej pielgrzymki do Częstochowy, informujemy, iż tegoroczna 41. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę wyruszy 14 sierpnia 2017 r. Na Jasną Górę dotrze w sobotę, 19 sierpnia. Komunikat w tej sprawie zostanie wydany w lipcu.

 1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek śp. Wilhelma Witeczek, który przeżył 86 lat, mieszkał przy ul. Krętej 21. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…

 1. Zapraszamy na zajęcia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Studziennej:
 • Gimnastyka dla osób 50+: we wtorki o godz. 18.30;
 • Fitness TBC dla osób aktywnych: w każdy piątek o 20.00.

 

 1. Polecamy audycje diecezjalnego Radia Doxa. Tym razem zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie – po ogłoszeniu nominacji do Oscarów w Radiu Doxa znów kręci się Oscarowa Ruletka! Jak zwykle, po zakończeniu konkursu, Słuchacze zaproszeni zostaną do kina Helios na Oscarową Galę Zwycięzców. Szczegóły na stronie ruletka.doxa.fm. Przypominamy też, że Radia Doxa można słuchać na częstotliwości 107,9 FM oraz dodatkowo na 87,8 FM (Racibórz), a także na www.doxa.fm.