1. Dziś przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą:
 • Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na zakup opału celem ogrzania kościoła, plebanii i salki parafialnej w okresie jesienno-zimowym;
 • już po raz XVII obchodzimy Dzień Papieski , który w tym roku odbywa się pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Przy kościele po Mszach odbędzie się dziś zbiórka na program stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”;
 • po rannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce przy kościele;
 • o godz. 10.00 Msza św. m.in. w intencji Róż różańcowych naszej parafii.
 • po południu o godz. 14.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
 1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 14.30.
 1. W poniedziałek, 9.10., po Mszy św. o godz. 18.45 w kościele odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 1. Kancelaria parafialna czynna od wtorku do piątku po Mszach św.
 1. W piątek, 13.10., zakończymy obchody 100-lecia Objawień Fatimskich uroczystą Mszą św. o godz. 18.00 i nabożeństwem różańcowym z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Chętnych do odmawiania różańca proszę o zgłoszenie w zakrystii.
 1. W sobotę, 14 października, odbędzie się 2. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górę św. Anny. Rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie ok. 15.30. W imieniu diecezjalnego moderatora Róż Różańcowych zapraszamy do udziału.

Wieczorem w kościele NSPJ w Raciborzu WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 19.30.

 1. W przyszłą niedzielę, 15 października, XXVIII Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz parafii;
 • o godz. 10.00 Msza św. m.in. w intencji Matek z naszej parafii.
 1. Z okazji święta św. Łukasza, w imieniu kapelana szpitalnego – ks. Ireneusza, zapraszamy wszystkich pracowników Służby Zdrowia na Różaniec i Mszę św. w ich intencji do klasztoru Annuntiata w środę, 18 października na godz. 18.00.
 1. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Anna Paskuda z Raciborza oraz Franciszek Restel z Kuźni Raciborskiej (zapowiedź II).
 1. Dyrektor Ośrodka „Skowronek” w Głuchołazach, ks. Bartłomiej Krajewski zaprasza do skorzystania z promocyjnej oferty pobytów rehabilitacyjnych i wypoczynkowych w Ośrodku w zimie. Oferta wywieszona jest w gablotkach.
 1. Wydział Katechetyczny zaprasza katechetów i nauczycieli na Diecezjalną Pielgrzymkę Katechetów i Nauczycieli do Włoch w terminie od 12 do 21 stycznia 2018 roku. W programie pielgrzymki m. in.: Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Bari, Pompeje, Neapol, Watykan, dwa dni w Rzymie, Casci, Santa Maria degli Angeli, Asyż.http://wk.diecezja.opole.pl/index.php/katecheta/pielgrzymka