1. Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą:
  • kolekta na rzecz naszej parafii – Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel;
  • przypominam, że w czasie wakacji nie ma nabożeństwa po południu.
  1. Składamy serdeczne podziękowania rodzinom, które ofiarowały kwiaty ogrodowe do dekoracji ołtarzy w tym tygodniu. Bóg zapłać!
  1. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna w piątek i sobotę po Mszach św.
  1. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na ŚDM do Panamy w terminie: od 19 stycznia do 4 lutego 2019. Koszt wyjazdu to ok. 5500 zł. Informacje i zapisy na powyższe wydarzenia: www.botafe.pl
  1. W przyszłą niedzielę, 22.07., przeżywać będziemy XVI Niedzielę Zwykłą:
  • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
  • rozpoczniemy w Polsce XIX Tydzień św. Krzysztofa z akcją misyjną: „1 gr za 1 km. Podziękuj Panu Bogu za szczęśliwe podróże i pomóż misjonarzom w zakupie środków transportu”. Po Mszach św. poświęcimy nasze pojazdy – będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na cele misyjne (na zakup środków transportu dla Misjonarzy).
  1. Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny zapraszają na ogólnopolskie Święto Młodzieży w terminie od 16 do 21 lipca. W tym roku hasłem spotkania jest: Bóg mój i wszystko. Zapisy: www.swietomlodziezy.com
  1. Tegoroczna 35. Piesza Opolska Pielgrzymka na Jasną Górę z Raciborza będzie miała miejsce w dniach 13-18 sierpnia br. Zapraszamy do udziału!