1. Dziś przypada XXXI Niedziela Zwykła:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu;
 • dziś także kolejna zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • po południu o godz. 14.30 w kościele odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych Zmarłych, których polecamy w wypominkach.
 1. Kancelaria parafialna czynna codziennie po Mszach św.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie Rodzinom, które złożyły ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele – Bóg zapłać!
 1. W piątek, 9.11., będziemy obchodzić Dzień św. Marcina. Świętowanie rozpoczniemy o godz. 15.00 przy kościele, gdzie zostanie odegrana scenka z życia Świętego, a potem w orszaku udamy się na dalsze obchody do sali LKS Studzienna. W imieniu DFK Studzienna serdecznie zapraszamy! Msza św. w tym dniu o godz. 18.00.
 1.  W sobotę, 10 listopada, zapraszamy na czuwanie dla młodzieży do klasztoru Annuntiata. Rozpoczęcie czuwania o godz. 20.00, zakończenie o północy.
 1.  W sobotę, 10 listopada, o godz. 19.00 rozpoczną sie w domu katechetycznym przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu spotkania przygotowujące do bierzmowania dla dorosłych. Chętnych zapraszamy do udziału.
 1. Za tydzień, 11.11., przeżywać będziemy XXXII Niedzielę Zwykłą i Narodowe Święto 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po rannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce przy kościele;
 • po południu o godz. 14.30 nabożeństwo niedzielne.
 1. Są jeszcze wolne intencje Mszy św. w tym tygodniu.
 1. W sobotę, 17 listopada b.r., w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej w Opolu obędzie się Konferencja Strefa Chwały Festiwal – Bezpieczeństwo w działaniu. Jest to spotkanie dla całych rodzin, podczas którego będą miały miejsce m.in.: panele dyskusyjne i konferencje, strefa rodzinna (animacje i zabawy dla dzieci, rodzinne warsztaty profilaktyczne), strefa profilaktyki indywidualnej (możliwość rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą, księdzem) i strefa artystyczna (koncerty, uwielbienie, spektakl patriotyczny). Wśród zaproszonych gości jest m.in.: Anna Maria Wesołowska, Urszula Mela, Jolanta Terlikowska, Jan Pospieszalski, Dariusz Kowalski, Joachim Mencel, Monika i Marcin Gomułkowie i Full Power Spirit. Konferencja rozpocznie się o godz. 12.00 i zakończy wieczorem uwielbienia około godz. 21.00. Wstęp wolny.
 1. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz od 1.11. do 8.11. mogą dostąpić odpustu zupełnego za Zmarłych. Warunki: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego, przystąpienie do sakramentu pokuty i przyjęcie Komunii Świętej.