1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
 • po porannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce przy kościele;
 • o godz. 14.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Ducha Świętego;
 • po południu (od godz. 15.00) odbędzie się Festyn Rodzinny na boisku LKS Studzienna, na który serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów.
 1. Dziękujemy pani Katarzynie Śmiały z ul. Hulczyńskiej za złożoną ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w kościele oraz pewnej rodzinie za kwiaty ogrodowe. Bóg zapłać!
 1. W poniedziałek, 10.06., mieliśmy zaplanowane sprzątanie i plewienie wokół kościoła. Ze względu na przypadające w tym dniu Święto NMP Matki Kościoła, sprzątanie odbędzie się w innym terminie!
 1. W czwartek, 13.06., przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz kolejny Dzień Fatimski. Zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00, a po niej na różaniec fatimski i procesję wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
 1. W sobotę, 15.06., odwiedziny chorych od godz. 8.30. Chorych należy zgłosić w zakrystii.
 1. Również w sobotę, 15.06., zapraszamy do klasztoru Annuntiata na CZUWANIE DLA MŁODZIEŻY. Początek o godz. 20.00.
 1. W przyszłą niedzielę, 16.06., uroczystość Najświętszej Trójcy:
 • kolekta będzie na rzecz budowy chodnika na naszym parafialnym cmentarzu;
 • o godz. 14.30 nabożeństwo ku czci Trójcy Świętej.
 1. Zainteresowane osoby, które udają się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 10 do 17 listopada, mogą wpłacać kolejną ratę na wyjazd.
 1. W przeddzień Dnia Ojca, w sobotę – 22.06., na Jasnej Górze odbędzie się kolejna Pielgrzymka Mężczyzn – «Męskie Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u tronu Królowej» pod hasłem «Powołani do męskości». Do udziału w tym modlitewnym spotkaniu zapraszamy wszystkich mężczyzn naszej diecezji. W programie m.in.: godz. 10.00 – wprowadzenie muzyczne i męskie uwielbienie; od godz. 11.00 wykłady i świadectwa wokół tematu «Powołanie mężczyzny» (Jacek Pulikowski, dr Wanda Półtawska, Mieczysław Guzewicz, Andrzej Tokarz, Jim Murphy, abp Grzegorz Ryś); ok. godz. 18.30 – Eucharystia i dalsza część spotkania do godz. 21.00; zakończenie Apelem Jasnogórskim.

10. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Opolu zaprasza studentów i uczniów szkół średnich na Ławkę Festiwal, która odbędzie się od 3 do 7.07. w Opolu-Winowie. W programie festiwalu: koncerty, warsztaty, konferencje, spotkania z gośćmi. Nie zabraknie wspólnej modlitwy, spotkań przy dobrej lemoniadzie oraz wakacyjnej atmosfery. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie www.botafe.pl.