1. Dziś przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny:
 • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz naszej parafii;
 • po południu o godz. 16.00 zapraszamy na Koncert Kolęd.
 1. We wtorek, 31.12.2019, zakończenie Starego Roku:
 • Msza św. o godz. 17.00 m.in. w intencji Parafian zmarłych w 2019 r.;
 • po Mszy św. odprawimy nabożeństwo dziękczynno-błagalne za cały mijający rok, polecając Dobremu Bogu naszą Parafialną Wspólnotę.
 1. W środę, 1.01.2020 r., uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi:
 • Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 oraz o godz. 12.00 (wolne intencje);
 • w tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Pokój – nabożeństwo w tej intencji odprawimy w naszym kościele o godz. 14.30;
 • kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii.
 1. W czwartek, 2.01.2020 r., dalszy ciąg odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii. Plan kolędowy na kolejne dni jest zamieszczony w gazetce parafialnej i na stronie internetowej. Kolęda rozpoczynać się będzie od godz. 15.00, a w sobotę od godz. 9.00. W związku z kolędą, Msze św. będą sprawowane tylko rano o godz. 6.30.
 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. o godz. 6.30, a po niej – nabożeństwo w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek, 4.01., o godz. 6.30 m.in. Msza św. zbiorowa zakończona wystawieniem Najświętszego Sakramentu i odmówieniem litanii do NSPJ, a w sobotę o godz. 6.30 Msza św. o nawrócenie grzeszników i po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 1. W niedzielę, 5.01., obchodzimy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim:
 • kolekta w tym dniu na rzecz kurii i seminarium duchownego w Opolu;
 • po południu o godz. 15.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie połączone z koncertem solistów i zespołów. Wystąpią m.in. Dziecięcy Zespół Wokalny, Zespół młodzieżowy 4+2, Zespół Wokalny Stowarzyszenia Studzienna, Barbara Skora i najmłodsi wykonawcy: Karina i Magdalena Koczwara, Matylda Mazurek i Tomasz Wałach.