1. Dziś przypada V Niedziela Zwykła:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
 • po rannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce przy kościele;
 • po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na leczenie – kolejną operację serca dla 8-letniego Szymona z Kietrza. Apel o pomoc wywieszony jest w gablotkach;
 • po południu zapraszam na nabożeństwo niedzielne o godz. 14.30. 
 1. Składamy serdeczne podziękowania ofiarodawcom za kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele. Bóg zapłać! 
 1. We wtorek, 11.02, wspomnienie NMP z Lourdes – jest to Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, a po niej Parafialny Zespół Caritas serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wspólne śniadanie do salki przy plebanii.
 1. W przyszłą niedzielę, 16.02, przypada VI Niedziela Zwykła:
 • kolekta na rzecz naszej parafii;
 • nabożeństwo niedzielne o godz. 14.30.
 1. Wolne intencje Mszy św. w tym tygodniu: w czwartek o godz. 6.30, w sobotę o godz. 18.00 oraz w niedzielę o godz. 7.30.
 1. Z Biurem Podróży ALF organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dniach 14-22 czerwca 2020 r. Koszt wyjazdu autokarowego to 1890 zł i 90 Euro. W programie: Asyż – Cascia – Roccaporena – Neapol – Pietralcina – San Giovanni Rotondo – Manoppello – Loreto. Dokładny plan wyjazdu jest zamieszczony na stronie internetowej parafii, można go również odebrać w zakrystii w formie papierowej. Bardzo proszę, aby chętni na wyjazd zapisali się na listę w zakrystii do końca tygodnia.
 1. Już dzisiaj informuję, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 26.02 do 1.03.2020. Poprowadzi je ks. dr hab. Mateusz Potoczny z WTUO.