1. Dziś przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą:
 • Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz naszej parafii;
 • dziś przypada 48. rocznica ustanowienia diecezji opolskiej;
 • o godz. 14.30 nabożeństwo niedzielne do NSPJ (ostatnie przed wakacjami). 
 1. Dziękujemy nowożeńcom: Małgorzacie i Karolowi Przybyła za przekazaną ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszej świątyni – Bóg zapłać!
 1. W tym tygodniu przeżywać będziemy w poniedziałek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Przypada także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek, 2.07, Msza św. o godz. 6.30, a po niej – nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W I piątek miesiąca obchodzimy święto św. Tomasza, Apostoła – od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy litanią do NSPJ; o godz. 18.00 Msza św., m.in. zbiorowa (intencje składamy w zakrystii). W I sobotę miesiąca Msza św. o godz. 6.30 o nawrócenie grzeszników, po niej nabożeństwo I-sobotnie do Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych w tym tygodniu tylko po zgłoszeniu telefonicznym. 
 1. W przyszłą niedzielę, 5.07, przeżywać będziemy XIV Niedzielę Zwykłą:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz kurii i seminarium duchownego w Opolu;
 • odbędzie się kolejna zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • przez cały okres wakacji nie będzie popołudniowego nabożeństwa.
 1. W poniedziałek, 6.07, od godz. 7.00 sprzątanie wokół kościoła. Zapraszamy chętnych. 
 1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek: śp. Jana SZMELICH, lat 84, zam. przy ul. Floriana oraz śp. Teresę KRUPA, lat 57, zam. przy ul. Urbana. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…