1. Dziś przypada IV Niedziela Adwentu:
  • Bóg zapłać za kolektę na rzecz bieżących kosztów utrzymania naszej parafii;
  • po południu zapraszam na nabożeństwo adwentowe o godz. 14.30.
  1. Odwiedziny chorych przed świętami – bardzo proszę o kontakt telefoniczny osób zainteresowanych (indywidualnie ustalimy dzień i godzinę odwiedzin).
  1. W czwartek, 24.12, Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszamy na roraty o godz. 8.00, a o północy – na PASTERKĘ. Kolekta pasterkowa na Fundusz Obrony Życia.
  1. W piątek, 25.12, Uroczystość Narodzenia Pańskiego:
  • Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00, 12.00 oraz o godz. 14.00;
  • kolekta z uroczystości przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
  • po południu Koncert kolęd wraz ze wspólnym kolędowaniem o godz. 15.00.
  1. W sobotę, 26.12, przypada Święto św. Szczepana – II dzień Świąt:
  • Msze św. o godz. 7.30, 10.00 (m.in. w intencji mężczyzn i młodzieńców) oraz o 12.00;
  • kolekta w tym dniu na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego.
  1. W przyszłą niedzielę, 27.12, przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny:
  • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
  • Msze św. o godz. 7.30, 10.00 oraz o godz. 12.00;
  • po południu o godz. 14.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Świętej Rodziny.
  1. W związku z trwającymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii, Biskup Opolski wydał dekret dotyczący odwiedzin duszpasterskich, czyli kolęd Czytamy w nim m.in. że kolęda w zwyczajowej formie została odwołana. Zaleca się sprawowanie Mszy św. za rodziny parafii z poszczególnych ulic (będziemy je odprawiać po Nowym Roku w poniedziałki, środy, piątki i soboty wieczorem o godz. 18.00). Dokładny plan takich Mszy św. będzie podany w przyszłym tygodniu.