1. Przeżywamy dziś XXIX Niedzielę Zwykłą:

Bóg zapłać za kolektę na potrzeby naszej parafii;

– składam podziękowania rodzinie, która złożyła ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele- Bóg zapłać za Waszą życzliwość!.

1. Każdego dnia zapraszam na modlitwę różańcową do naszej świątyni. Przeżywajmy każdy dzień miesiąca października rozważając tajemnice naszego zbawienia
  2. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej będą przyjmowane intencje mszalne na nowy rok. Kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 17.15.
  3. We wtorek od godz. 8.00 odbędzie się sprzątanie wokół naszego kościoła. Zapraszamy do pomocy.
  4. W środę o 18.00 Msza szkolna i błogosławieństwo różańców dla dzieci I Komunijnych.
  5. W sobotę o 9.00 spotkanie dla ministrantów, zapraszam nowych chłopców chętnych podjąć służbę przy ołtarzu Pana.
  6. Za tydzień, 24.10, przeżywać będziemy XXXI Niedzielę zwykłą obchodzoną jako misyjna:
  • Msze św. niedzielne w sobotę o godz. 1800 oraz w niedzielę o godz. 730, 1000 oraz
    o 1200 . Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową;
  • kolekta przeznaczona będzie na wsparcie misji i misjonarzy.
  1. W poniedziałek w klasztorze Annuntiata odbędzie się modlitwa za Służbę Zdrowia: 18.00 – Różaniec, 18.30 – Msza święta.
  2. W poniedziałek spotkanie z Prezydentem Miasta w szkole w Studziennej o 17.00.
  3. W niedzielę 31 października odbędzie się doroczne spotkanie (tzw. zgromadzenie ogólne) członków Bractwa św. Józefa z Biskupem Opolskim w kościele parafialnym w Jemielnicy. Rozpoczęcie o g. 15.00, a w programie: nabożeństwo różańcowe, Słowo Biskupa Opolskiego do członków Bractwa, przyjęcie nowych członków, a także wybory Zarządu Kapituły Bractwa.

11.W zakrystii można nabyć książkę OKRUCHY PRZEMYŚLEŃ FARORZA, cena: 20 zł. Także jest KALENDARZ ROLNIKÓW w cenie 28 zł, KALENDARZ DIECEZJI OPOLSKIEJ i KALENDARZ METROPOLII GÓRNOŚLĄSKIEJ (6 zł).