1. Przeżywamy dziś XXX Niedzielę Zwykłą, która w Kościele rozpoczyna Tydzień Misyjny przeżywany pod hasłem SPOTKALIŚMY JEZUSA WIĘC GŁOSIMY:

Bóg zapłać za kolektę na potrzeby misji i misjonarzy;

 składam podziękowania rodzinie, która złożyła ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele- Bóg zapłać za Waszą życzliwość!

– we wtorek odbyło się plewienie i sprzątanie wokół naszego kościoła, Bóg zapłać Paniom za ofiarną pracę!

1. Każdego dnia zapraszam na modlitwę różańcową do naszej świątyni. Przeżywajmy każdy dzień miesiąca października rozważając tajemnice naszego zbawienia.
  2. Po Mszach świętych w tygodniu w kancelarii parafialnej są przyjmowane intencje mszalne na nowy rok (z wyjątkiem poniedziałku).
  3. W środę o 18.00 Msza szkolna.
  4. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych przed uroczystością Wszystkich Świętych, proszę o zgłoszenia w zakrystii.
  5. Za tydzień, 31.10, przeżywać będziemy XXXI Niedzielę zwykłą:

 Msze św. niedzielne w sobotę o godz. 1800 oraz w niedzielę o godz. 730, 1000 oraz
o 1200 . Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową;

 kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

7. W zakrystii można składać wypominki za zmarłych. Kartki są wyłożone.

1. Tegoroczny Światowy Dzień Młodzieży w wymiarze diecezjalnym odbędzie się 20 listopada 2021 w kościele seminaryjnym w Opolu. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

9. Duszpasterstwo Misyjne diecezji opolskiej zaprasza Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu) na jesienne spotkania misyjne. Kolejne spotkanie 27 listopada 2021 r. (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych). Początek o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.

10. Diecezjalny Katolicki Uniwersytet Ludności Wiejskiej zaprasza swoich absolwentów oraz innych, także młodych rolników, na spotkanie do Opola-Gosławic w sobotę 6 listopada. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00, a następnie spotkanie w salce.

11. W zakrystii można nabyć książkę OKRUCHY PRZEMYŚLEŃ FARORZA, cena: 20 zł. Są także kalendarze w cenie 6 zł.