1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa:

– Msze św. niedzielne wg stałego planu. Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu;

– kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii;

– składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszego kościoła spełnione w ostatnim czasie, za wszelką pomoc w przygotowaniach do świąt, za dary na stół plebanijny.

1. W poniedziałek po Mszy świętej błogosławieństwo wina ku czci św. Jana, umiłowanego ucznia Pana Jezusa. Podając błogosławione wino domownikom wypowiadamy słowa: “Pij miłość świętego Jana”. W ten sposób prosimy Boga „aby nas uwolnił od wszelkiej trucizny nienawiści i podtrzymał wśród nas wzajemną miłość, do której św. Jan na wzór samego Chrystusa tak gorąco zachęcał swoich uczniów”.

1. We wtorek śś. Młodzianków, męczenników. O godz. 10.00 Msza św. w int. DZIECI i MŁODZIEŻY naszej parafii, ze specjalnym błogosławieństwem.

1. W piątek Zakończenie Roku. O 17.00 Msza święta na zakończenie roku i nabożeństwo dziękczynno – błagalne w int. całej naszej parafii.

1. W sobotę Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi (święto nakazane) – Nowy Rok, 55. Światowy Dzień Modlitw o Pokój i I sobota miesiąca:
  • Msze święte o 10.00, 12.00 i 14.00;
  • Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

1. Za tydzień, 2.01, przeżywać będziemy II Niedzielę po Bożym Narodzeniu:

– Msze św. o godz. 730, 1000 oraz o 1200 . Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu;

– kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego;

– odbędzie się zbiórka na PARFAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY.

1. Życzę Wszystkim dużo błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień i wielu łask Bożych na ostatnie dni roku!