1. Przeżywamy VI Niedzielę zwykłą:

– Msze św. niedzielne wg stałego planu. Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu;

– Bóg zapłać za kolektę na bieżące potrzeby naszej parafii;

– składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ rodzinie za ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele;

– składam podziękowanie Parafianom, którzy ofiarowali złoto na rzecz renowacji naczyń liturgicznych naszego kościoła;

– serdeczne podziękowanie za odnowienie wnętrza naszego tabernakulum;

– dziś w klasztorze Annuntiata spotkanie dla rodzin o 16.00;

– rozpoczyna się NOWENNA NIEDZIEL przygotowująca do obchodów 50 – lecia naszej diecezji.

1. W tym tygodniu:

– rozpoczynają się ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży życzę  udanego wypoczynku z Bożym błogosławieństwem;

– w poniedziałek święto śś. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

1. Przy kościele NSPJ w Raciborzu rozpoczynają się katechezy dla dorosłych chcących przyjąć sakrament bierzmowania. Spotkania w kolejne soboty o 19.00 w domu katechetycznym.

1. Za tydzień, 20.02, przeżywać będziemy VII Niedzielę zwykłą:

– Msze św. w sobotni wieczór o 18.00, w niedzielę o 730, 1000 oraz o 1200 . Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu;

– kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym kolejna płyta z nagranami Pisma Świętego.

1. Życzę Wszystkim opieki Bożej w nowym tygodniu! Dzieciom i młodzieży owocnego wypoczynku, nabierania sił fizycznych oraz duchowych!