1. Przeżywamy XI NIEDZIELĘ ZWYKŁA:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu, po SUMIE adoracja Najświętszego Sakramentu;

kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii, odbywa się zbiórka diecezjalna na Wydział Teologiczny w Opolu ;

– składam wielkie BÓG ZAPŁAĆ za wszelką pomoc i ofiary na rzecz kościoła i parafii!

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele oraz za ofiary składane na ręce kościelnych na fundusz zakrystii.

1. W TYM TYGODNIU:

– we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi;

– w środę wspomnienie NMP Opolskiej;

– w piątek o 8.00 Msza św. za nasze dzieci i młodzież – zapraszam by podziękować Bogu za przeżyty rok szkolny. W kalendarzu świeckim – Dzień Ojca;

– w sobotę uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

1. Za tydzień przeżywać będziemy uroczystość XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

– Msze święte wg stałego planu;

kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO (10 zł). W zakrystii są do nabycia książeczki DROGA DO NIEBA z wielkim i małym drukiem w cenie 50 zł.
  2. 5. 21 czerwca br. mija 40 lat od pobytu papieża Jana Pawła II na Górze Świętej Anny. W związku z tą rocznicą, Ojcowie Franciszkanie zapraszają w niedzielę 18 czerwca o godz. 30 do Groty Lurdzkiej na Mszę św. jubileuszową, a o godz. 14.00 na uroczyste Nieszpory Papieskie.
  3. Pomódlmy się za zmarłego Rajncharda Szymiczek, l. 83, zam. ul. Wschodnia. Wieczny odpoczynek…