1. Przeżywamy XII NIEDZIELĘ ZWYKŁA:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu, po SUMIE adoracja Najświętszego Sakramentu;

kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii;

– składam wielkie BÓG ZAPŁAĆ za wszelką pomoc i ofiary na rzecz kościoła i parafii!

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele oraz za ofiary składane na ręce kościelnych na fundusz zakrystii.

1. W TYM TYGODNIU:

– we wtorek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy;

– w środę wspomnienie św. Ireneusza. Tego dnia przypada 51. rocznica ustanowienia DIECEZJI OPOLSKIEJ;

– w czwartek przypada uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła (dawniej święto nakazane). Zapraszam do modlitwy za Kościół, Msze św. o 6.30 i 18.00. W tym dniu ofiara na rzecz Stolicy Apostolskiej (świętopietrze);

– przypadnie I – sobota miesiąca. Zapraszam od 7.00 na praktyki I – sobotnie.

1. Za tydzień przeżywać będziemy XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

– Msze święte wg stałego planu;

kolekta przeznaczona na Kurię i Seminarium Duchowne. Odbędzie się zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY.

1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO (10 zł). W zakrystii są do nabycia książeczki DROGA DO NIEBA z wielkim i małym drukiem w cenie 50 zł.
  2. 5. Pielgrzymka Dzieci do Babci Anny odbędzie się w niedzielę 2 lipca. Centralnym punktem będzie Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem biskupa Waldemara Musioła w Grocie Lurdzkiej o godz. 00. O godz. 12.00 rozpocznie się czas wspólnych gier i zabaw, a o godz. 14.15 zaplanowano wizytę w Bazylice na tzw. audiencji u św. Anny.

1. DFK Studzienna zaprasza wszystkich członków na zebranie wyborcze – 28.06.2023 o godz. 16.00 w salce na plebanii. Obecny będzie przedstawiciel zarządu DFK.