1. Przeżywamy NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, która rozpoczyna TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu. O 14.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (zyskać można odpust zupełny);

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na pomoc ubogim, odbywa się zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary na utrzymanie kościoła;

– dzieci zapraszam po odbiór obrazków pod ołtarz św. Anny.

 

  1. W TYM TYGODNIU:

– w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W kaplicy klasztornej w Annuntiacie – odpust patronalny (suma o 16.00);

– w środę o 18.00 Msza szkolna, zapraszam dzieci i młodzież;

– w sobotę o 9.00 – spotkanie Ministrantów, 10.30 – Marianek.

 

  1. Za tydzień przeżywać będziemy III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – BIBLIJNĄ:

Msze święte wg stałego planu. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

.

  1. Diecezjalne Liceum w Raciborzu ogłasza nabór do Liceum Ogólnokształcącego. Zapisy w szkole (ul. Cecylii 10) lub mailowo. Szczegóły na stronie www.dloraciborz.pl.

 

  1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO (10 zł).

 

  1. 6. W dniach 14-20 kwietnia 2024 r. będziemy obchodzili XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny, któremu w tym roku towarzyszy motto: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnim w Kościele”. Obchód tygodnia rozpocznie VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego, odbywające się pod hasłem: „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie”.

 

  1. OGŁOSZENIE NASZYCH RODZIN: Już 14 kwietnia zapraszamy na kolejną Mszę rodzinną o godz. 12.00. Przyjdź z całą rodziną. To nasze świadectwo – rodziców wobec dzieci, które widząc naszą postawę nie będą się bały wyznawać wiary! Przybądźcie, prosimy o zajmowanie miejsc z przodu kościoła!