1. Przeżywamy XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte dziś wg stałego planu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii;

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary na utrzymanie parafii składane  w kościele i wpłaty na konto parafialne!

– dzieci zapraszam po odbiór obrazków pod ołtarz św. Anny. Na czas rozpoczynających się wakacji Dzieciom i Młodzieży życzę błogosławionego wypoczynku! Pamiętajcie, że nie ma wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy świętej!

 

  1. W TYM TYGODNIU:

– w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;

– w piątek przypadnie 52. Rocznica ustanowienia Diecezji Opolskiej;

– w sobotę ważna uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msza z uroczystości o godz. 8.00, tradycyjnie będzie zbierana kolekta na potrzeby Ojca Świętego.

 

  1. Za tydzień przeżywać będziemy XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte wg stałego planu. Kolekta na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego, odbędzie się zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY.

.

  1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO (10 zł).
  2. Biskup opolski Andrzej Czaja bardzo serdecznie zaprasza do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców na Górę Świętej Anny, która odbędzie się w dniach 29-30 czerwca br. Obchody pielgrzymki rozpoczną się już w sobotę Mszą św. o godz. 18.00 i nabożeństwem o godz. 20.30 sprawowanymi w bazylice. W niedzielę od godz. 8.00 będzie możliwość skorzystania na Rajskim Placu z sakramentu pokuty i pojednania, a w Grocie Lurdzkiej o godz. 8.30 Godzinki, o godz. 8.45 modlitwa i świadectwa, o godz. 9.30 rozważania tematyczne. Centralnym punktem będzie Msza św. o godz. 10.00 pod przewodnictwem Księży Biskupów i z udziałem Księży Neoprezbiterów.
  3. Pielgrzymka Dzieci do Babci Anny odbędzie się w niedzielę 7 lipca 2024 r. na Górze Świętej Anny. Centralnym punktem będzie Msza św. sprawowana w Grocie Lurdzkiej o godz. 10.00, poprzedzona rozśpiewaniem o godz. 9.45. O godz. 12.00 rozpocznie się czas wspólnych gier i zabaw, a na godz. 14.15 zaplanowano wizytę w Bazylice na tzw. audiencji u św. Anny.
  4. Pomódlmy się za zmarłych w minionym tygodniu: Urszulę Baron, l. 75, Jana Krzesiwo, l. 76, Gerarda Madaj, l. 83. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…