1. Przeżywamy XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte dziś wg stałego planu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii;

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary na utrzymanie parafii, za ofiary na kwiaty i ofiarowane kwiaty ogrodowe! Dziękuję za ofiary na PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY – 4430 zł;

– serdeczne podziękowania dla p. Pawła za wykonanie nowej pokrywy dla chrzcielnicy. Poprzednia była nadgnita.

1. W TYM TYGODNIU:

– we wtorek kolejny DZIEŃ FATIMSKI. Zapraszam na modlitwę już od 17.00. O 18.00 Msza fatimska – zbiorowa (intencje można składać w zakrystii). Po Mszy różaniec fatimski – zachęcam do prowadzenia modlitwy;

– w czwartek uroczystość nakazana WNIEBOWZIĘCIA NMP. Msze  święte o 7.30, 10.00 i 12.00. Kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu, po Mszach błogosławieństwo ziół i kwiatów

1. Za tydzień przeżywać będziemy XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte wg stałego planu. Kolekta na potrzeby naszej parafii.

1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO (10 zł).
  2. Tegoroczna PIESZA PIELGRZYMKA OPOLSKA NA JASNĄ GÓRĘ odbędzie się w dniach 12 – 17 sierpnia. Zapisy w parafiach miejskich. Koszt: 80 zł. Msza na rozpoczęcie pielgrzymki odbędzie się na zamku w poniedziałek o godz. 9.00. Tych, którzy nie mogą pójść zapraszam do duchowego pielgrzymowania.
  3. PODZIĘKOWANIA S. BARBARY: Kochani Dobrodzieje naszej misji na Jamajce. Pragnę z serca podziękować za Waszą życzliwość i wsparcie duchowe i materialne. W zbiórce na naszą misję zebrałam: 5396 zł i 50 dolarów. Niech dobry Bóg Wam hojnie błogosławi! W miłości Ducha Świętego – s. Barbara Miensopust.
  4. Pomódlmy się za zmarłego Jana Kliś, l.66, zam. ul. Studzienna. Wieczny odpoczynek…