1. Przeżywamy XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte dziś wg stałego planu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego, odbywa się także zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY;

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary, modlitwy i prace na rzecz parafii, za ofiary na kwiaty i wszelką życzliwość!

1. W TYM TYGODNIU:

– po Mszach świętych w zakrystii można zamawiać Msze jubileuszowe na 2025 rok (okrągłe urodziny, rocznice małżeńskie);

– zapraszam na nabożeństwa różańcowe;

– w środę o 18.00 Msza szkolna – zapraszam dzieci i młodzież;

– w sobotę o 9.00 zbiórka dla ministrantów.

1. Za tydzień przeżywać będziemy XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ i ostatni w tym roku DZIEŃ FATIMSKI:

Msze święte wg stałego planu. Gościć po raz ostatni będziemy o. Urbana, który wygłosi kazania na Mszach w niedzielę. Kolekta na potrzeby naszej parafii, po Mszach zbiórka do puszek na rzecz ośrodka dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych w Głubczycach, który prowadzi tam o. Urban.

1. W dniach 7 – 14 lipca 2025 roku odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka do Medjugorie i innych pięknych miejsc. Ramowy program gazetce, zapisy w zakrystii. Koszt: 1000 zł i 230 €.

OGÓLNY PROGRAM PIELGRZYMKI:

Dzień 1

Wyjazd z Raciborza – Studziennej po Mszy świętej. Przejazd nocny.

Dzień 2

Przyjazd do Medjugorie w godzinach porannych. Zakwaterowanie. Msza św w Medjugorie w kościele św Jakuba. Obiadokolacja i nocleg.

Dni 3-7

Codzienne nabożeństwa w Kościele św Jakuba. Wejście na górę Podbrdo – Góra Objawień. Droga Krzyżowa na górę Kriżevac. Spotkanie z Patrykiem, Nency. Spotkanie we wspólnocie Cenacolo. Świadectwa. Spotkanie we wspólnocie Błogosławieństw. Wyjazd na wodospady. Wyjazd na Makarską Riwierę – Chorwacja.

Dzień 8

Msza św. Śniadanie. Wyjazd do kraju .

1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Damian Kałuża, Racibórz i Lucyna Siwon, Racibórz (zap. III)

1. Pomódlmy się za zmarłego Roberta Tannfeld, l.73, zam. ul. Bojanowska. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…