1. Przeżywamy XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte dziś wg stałego planu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, odbywa się także zbiórka do puszek na  OŚRODKA POMOCY DZIECIOM W GŁUBCZYCACH, który prowadzi o. Urban;

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary, modlitwy i prace na rzecz parafii, za ofiary na kwiaty i wszelką życzliwość! Szczególnie za ofiary na PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY: 3100 zł i 20 €.

– dziś o 16.00 przy kościele NSPJ spotkanie rodzinne. Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci.

1. W TYM TYGODNIU:

– po Mszach świętych w zakrystii można zamawiać Msze jubileuszowe na 2025 rok (okrągłe urodziny, rocznice małżeńskie);

– zapraszam na nabożeństwa różańcowe;

– w środę o 18.00 Msza szkolna – zapraszam dzieci i młodzież. O 17.30 w czasie nabożeństwa poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych;

– w piątek w klasztorze Annuntiata Różaniec i Msza święta w int. SŁUŻBY ZDROWIA. Początek o 18.00;

nie będzie zbiórki ministrantów.

1. Za tydzień przeżywać będziemy XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ jako NIEDZIELĘ MISYJNĄ:

Msze święte wg stałego planu. Kolekta na misje święte. O godz. 14.30 nabożeństwo w intencji misji świętych oraz spotkanie z niedawną katechetką w naszej szkole – a dziś misjonarką s. Agnieszką – serdecznie zapraszam wszystkich do udziału.

1. W dniach 7 – 14 lipca 2025 roku odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka do Medjugorie i innych pięknych miejsc. Ramowy program gazetce, zapisy w zakrystii. Koszt: 1000 zł i 230 €.

1. W poniedziałek 21 października sprzątanie i plewienie wokół naszego kościoła, już dziś proszę o pomoc. Tego samego dnia po Mszy wieczornej spotkanie RADY PARAFIALNEJ i EKONOMICZNEJ (ok. 18.45).

1. Spotkanie BRACTWA ŚW. JÓZEFA odbędzie się 15 października (wtorek) o godz. 17.30 w parafii św. Tomasza Apostoła w Kietrzu – wspólne dla rejonu Głubczyce i Racibórz.