1. Przeżywamy dziś XXVIII Niedzielę Zwykłą:

Bóg zapłać za kolektę na potrzeby naszej parafii oraz za ofiary składane do puszek na fundację papieską DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA;

– składam podziękowania rodzinie, która złożyła ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele- Bóg zapłać za Waszą życzliwość!

– Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na kwiaty do dekoracji figury MB Fatimskiej.

1. Każdego dnia zapraszam na modlitwę różańcową do naszej świątyni. Przeżywajmy każdy dzień miesiąca października rozważając tajemnice naszego zbawienia.
  2. W środę przypada DZIEŃ FATIMSKI. O 19.00 Msza święta (m.in. zbiorowa), z nabożeństwem fatimskim i procesją wokół kościoła. Chętnych do odmawiania różańca w różnych językach proszę o zgłoszenie się w zakrystii. Mszy szkolnej wyjątkowo nie będzie.
  3. W czwartek o godz. 8.00 wyjazd pielgrzymki do Nysy, Głębinowa i Prudnika. Koszt: 50 zł, zapisy w zakrystii.
  4. W sobotę o 9.00 spotkanie dla ministrantów, zapraszam nowych chłopców chętnych podjąć służbę przy ołtarzu Pana.
  5. W sobotę w klasztorze Annuntiata czuwanie dla młodzieży, początek o godz. 20.00.
  6. Za tydzień, 10.10, przeżywać będziemy XXIX Niedzielę zwykłą:
  • Msze św. niedzielne w sobotę o godz. 1800 oraz w niedzielę o godz. 730, 1000 oraz
    o 1200 . Od godz. 11 do 12 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową;
  • kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  1. W poniedziałek 18.10 w klasztorze Annuntiata odbędzie się modlitwa za Służbę Zdrowia: 18.00 – Różaniec, 18.30 – Msza święta.
  2. W poniedziałek 18.10.2022 Prezydent Miasta zaprasza na spotkanie poświęcone planom budżetowym na 2022 rok mieszkańców Studziennej do szkoły na godz. 17.00.
  3. We wtorek 19 października o godz. 8.00 odbędzie się sprzątanie wokół naszego kościoła. Zapraszamy do pomocy.
  4. Intencje mszalne na 2022 będzie można zamawiać od przyszłego poniedziałku 18.10.

1. W zakrystii można nabyć książkę OKRUCHY PRZEMYŚLEŃ FARORZA, cena: 20 zł. Także jest KALENDARZ ROLNIKÓW w cenie 28 zł, KALENDARZ DIECEZJI OPOLSKIEJ i KALENDARZ METROPOLII GÓRNOŚLĄSKIEJ (6 zł).