1. Przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
 • po porannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce w kościele;
 • o godz. 14.30 zapraszam na nabożeństwo czerwcowe do NSPJ;
 • o godz. 15.00 organizatorzy XIII Festynu Rodzinnego zapraszają na boisko LKS Studzienna. Nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych;
 • organizatorzy akcji LATO W STUDZIENNEJ 2016 informują, że po Festynie Rodzinnym (ok. godz. 20.00) będzie możliwość pobrania Kart Uczestnictwa w akcji LATO W STUDZIENNEJ 2016 oraz zapisania się na listy. Możliwość zapisu będzie jeszcze w kolejną niedzielę, 19.06.2016, po sumie. Warunkiem wpisania uczestnika na listę jest złożenie wypełnionej Karty Uczestnika wraz z wpłatą.

 

 1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszach św.

 

 1. W miesiącu czerwcu zapraszamy codziennie bezpośrednio po Mszach św. na krótkie nabożeństwa czerwcowe do NSPJ.

 

 1. W poniedziałek, 13.06., przypada Dzień Fatimski. Msza św. o godz. 19.00, a po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. W zakrystii można nabyć śpiewniki fatimskie (8 zł) oraz świece z okapnikami (5 zł).

 

 1. W przyszłą niedzielę, 19.06. przypada XII Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział teologiczny UO.

 

 1. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Rafał Zieliński z Raciborza oraz Justyna HINCE z Bojanowa (zapowiedź III).

 

 1. Biskup Andrzej Czaja, w odpowiedzi na prośbę regionalnych centrów krwiodawstwa i krwiolecznictwa, zwraca się z apelem do wiernych całej diecezji o przekazanie daru krwi. Dar ten – w kontekście przeżywanego Roku Miłosierdzia – może stać się szczególnym aktem miłości i troski wobec ludzi będących w potrzebie, znajdujących się często na granicy życia i śmierci. Najbliższy punkt, w którym można oddać krew znajduje się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu przy ul. Sienkiewicza 3 (czynne: od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30–15.00).