- Przeżywamy XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:
– kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem ZBIÓRKA DO PUSZEK na remont Katedry opolskiej;
– BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii;
– przy ołtarzu św. Anny dzieci mogą pobierać obrazki „Niedziela z owieczką”, są one wydawane w każdą niedzielę tylko obecnym dzieciom.
- W TYM TYGODNIU:
– w poniedziałek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. To ważne święto kościelne, zapraszam na Mszę świętą. Tradycyjnie w tym dniu jest zbierana kolekta na potrzeby Ojca Świętego;
– przypadną I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszam do udziału we Mszach świętych i adoracjach.
.
- Za tydzień przeżywać będziemy XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:
– Msze święte wg stałego porządku, kolekta na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego, odbędzie się zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY.
- Osoby, które zapłaciły za wycieczkę do Krakowa mogą odebrać pieniądze w zakrystii.
- Stowarzyszenie STUDZIENNA zaprasza członków i sympatyków na walne zebranie wyborcze w niedzielę 5 lipca o godz. 11.00 w salce na plebanii.
- Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę w 2026 r. wyruszy: z Nysy w niedzielę 16 sierpnia; z Opola, Głubczyc i Raciborza w poniedziałek 17 sierpnia, a z Kluczborka we wtorek 18 sierpnia. Na jasnogórski szczyt pątnicy dotrą w sobotę 22 sierpnia.