1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
 • po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny UO;
 • po sumie będzie możliwość złożenia Kart Uczestnictwa w akcji LATO W STUDZIENNEJ 2016 oraz zapisania się na listy. Warunkiem wpisania uczestnika na listę jest złożenie wypełnionej Karty Uczestnika wraz z odpowiednią wpłatą;
 • wyjątkowo już na godz. 14.00 zapraszam na nabożeństwo czerwcowe do NSPJ.

 

 1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszach św.

 

 1. Rektor Bractwa św. Józefa serdecznie zaprasza członków Bractwa i wszystkich mężczyzn na spotkanie formacyjne w czwartek, 23.06., o godz. 18.00 w kościele św. Antoniego w Żerdzinach (parafia Cyprzanów). W czasie spotkania: Msza św., konferencja formacyjna, nabożeństwo z modlitwą do św. Józefa oraz braterskie spotkanie.

 

 1. W piątek, 24.06., przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 18.00 Msza św. m.in. w intencji dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dalszych etapach kształcenia.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 26.06., przypada XIII Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na bieżące potrzeby funkcjonowania naszej parafii.

 

 1. Ogłoszenie Dyrektora ZSP nr 4 w Raciborzu-Studziennej.

Szanowni Rodzice! Dnia 27.06. odbędą się zebrania rodziców dzieci przedszkolnych:

 • godz. 16.00 rodzice dzieci 6-letnich (rocznik 2010) – ul. Bojanowska 5, sala nr 5
 • godz. 16.00 rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok 2016/2017 – ul. Bojanowska 7, sala na 1 piętrze.

 

 1. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
 • Michał JENDRZEJCZYK z Raciborza oraz Agnieszka MIERA z Rudy Kozielskiej (zapowiedź I);
 • Tomasz MYŚLIWIEC z Raciborza oraz Katarzyna KRZYŻOK z Olzy (zapowiedź I).