1. Dziś przypada XXII Niedziela Zwykła:
 • po rannej Mszy św. modlitwy III Zakonu św. Franciszka;
 • przeżywamy dożynki parafialne. Suma dożynkowa – dziękczynienie za zebrane plony ziemi i błogosławieństwo Boże – o godz. 10.00;
 • Bóg zapłać za kolektę dożynkową na rzecz naszej parafii, a także za dzisiejsze ofiary złożone na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • po południu o godz. 14.30 nabożeństwo niedzielne, a po nim zapraszamy wszystkich Parafian na wspólne świętowanie tegorocznych dożynek w gronie wspólnoty parafialnej w salce przy plebanii (na kawę i kołacz, lody dla dzieci…).
 1. W poniedziałek, 4.09., od godz. 8.00 zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy sprzątaniu i plewieniu wokół kościoła.
 1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do czwartku po Mszach św.
 1. Gimnastyka dla pań w każdy wtorek o godz. 18.30 w ZSP w Studziennej.
 1. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki przy plebanii na film pt. „Ostatni szczyt”. Film ten pokazuje, jak głęboki ślad dobry pasterz potrafi zostawić pośród swoich wiernych. To jedna z najlepszych opowieści o kapłaństwie.
 1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca – o godz. 6.30 Msza św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a po niej nabożeństwo I-czwartkowe.
 1. W piątek o godz. 18.00 Msza św. szkolna i spotkanie w kościele dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (kl. 6, 7 SP oraz 2, 3 PG).
 1. W przyszłą niedzielę, 10 września, przypada XXIII Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • przypada odpust w parafii w Łubowicach. Suma o godz. 10.30;
 • w domu katechetycznym parafii NSPJ odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe grupy „5 Niebieskiej”. Zapraszamy w imieniu Organizatorów.
 1. Ks. Biskup zaprasza Jubilatów Małżeńskich na dziękczynienie za dar małżeństwa. Srebrni Jubilaci zaproszeni są do Opola w niedzielę, 10.09., na godz. 14.00 do kościoła seminaryjno-akademickiego p.w. św. Jadwigi Śląskiej przy ul. Drzymały 1. Małżonkowie obchodzący Złote Gody spotkają się w tym samym miejscu tydzień później, w niedzielę, 17 września, o godz. 14.00.
 1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek śp. Urszulę DZIEDZIOCH, lat 78, zam. przy ul. Kopca 9. Zmarła także śp. Irmgarda CYROŃ z ul. Kopca 6. Jej pogrzeb we wtorek, 5.09. o godz. 10.00 w Sudole. Polecajmy Zmarłe miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…
 1. Duszpasterstwo Mniejszości Narodowych zaprasza do udziału w Pielgrzymce Narodów do Maria Hilf niedaleko Zlatych Hor w Czechach w sobotę, 16 września 2017 r. Rozpoczęcie pielgrzymki modlitwą różańcową o godz. 9.30. Msza św. o godz. 11.00. O godz. 14.00 – nabożeństwo ku czci Matki Boskiej Fatimskiej.
 1. Diecezjalny Moderator Żywego Różańca, ks. Mariusz Sobek, zaprasza wszystkich chętnych członków Żywego Różańca naszej diecezji (dojazd indywidualny) do udziału w nocnym czuwaniu z 7 na 8 września w kaplicy Cudownego Obrazu (w godz. od 3.30 do 4.30 czuwaniu przewodniczyć będzie diecezja opolska) oraz na Mszę św. 8 września o godz. 12.00 na Szczycie Jasnogórskim.