1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii – na opłacenie ogrzewania kościoła;
 • Gorzkie Żale przed sumą (o godz. 9.20), a po południu o godz. 14.30 Droga Krzyżowa.
 1. W poniedziałek, 19.03., przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msza św. o godz. 18.00 m.in. w int. Rzemieślników i Józefów z naszej parafii. Po Mszy – zapraszamy Rzemieślników i Józefów na spotkanie przy stole w salce przy plebanii.
 1. We wtorek, 20.03., o godz. 16.00 gimnastyka będzie wyjątkowo w salce przy plebanii,
  w kolejne wtorki – gimnastyka w szkole o 18.35. W każdy piątek aerobik w szkole o 20.15.
 1. W środę, 21.03., po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne w salce przy kościele.
 1. W piątek, 23.03., o godz. 17.30 Droga Krzyżowa. Po nabożeństwie Msza św. szkolna.
 1. W piątek, 23.03., odbędzie się również Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Wyjście z parafii Matki Bożej po wieczornej Mszy św. około 18.30. Droga Krzyżowa zakończy się w kościele NSPJ w Raciborzu i „przerodzi się” w Wieczór Uwielbienia.
 1. W sobotę, 24.03., w godz. od 10.00 do 21.30 w Opolu w Seminarium odbędzie się diecezjalne spotkanie „Ławka PNP”, zaadresowane szczególnie do młodzieży licealnej, studentów. W imieniu księdza Biskupa i organizatorów zapraszam do udziału. Osoby zainteresowane proszę o kontakt – szczegóły na stronie: www.botafe.pl (trzeba tam zgłosić swój udział w spotkaniu poprzez specjalny formularz)Zapisy na autobus poprzez formularz dostępny pod adresem: https://goo.gl/forms/ceaI4NUNCQaTq6Fr1
 1. Za tydzień, 25.03., przeżywać będziemy Niedzielę Palmową Męki Pańskiej:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po Mszach Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał baranki na stół wielkanocny. Dochód na działalność naszego Caritasu;
 • Gorzkie Żale przed sumą (o godz. 9.20), o godz. 14.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej;
 • zapraszam na premierę widowiska muzycznego pt. Pieśni o moim Mesjaszu na podstawie wierszy Romana Brandstaettera o godz. 15.00. Spektakl odbędzie się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu;
 • kolejne „Spotkanie Rodzinne” w klasztorze Annuntiata od godz. 16.00.
 1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszach św.
 1. Z okazji 100-lecia święceń kapłańskich św. Maksymiliana M. Kolbego w sobotę, 28 kwietnia, w Niepokalanowie odbędzie się Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz Wspólnot i Osób Modlących się za Kapłanów.