1. Przeżywamy X Niedzielę Zwykłą:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
 • po rannej Mszy św. modlitwy III Zakonu św. Franciszka w salce przy kościele;
 • zapraszam na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 14.30;
 • po południu, od godz. 15.00 na boisku LKS Studzienna odbędzie się doroczny FESTYN RODZINNY organizowany przez Stowarzyszenie Studzienna, DFK Studzienna, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 oraz Radę Rodziców ZSP4. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich Was, drodzy Parafianie, do wspólnej zabawy;
 • w dzisiejsze popołudnie ulicami Raciborza przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny, który jest wyrazem poparcia dla wartości związanych z szacunkiem dla życia i promocją katolickiej wizji rodziny. Marsz rozpocznie się w kościele Matki Bożej o godz. 17.00, a zakończy – w kościele św. Mikołaja Koncertem Uwielbienia o godz. 18.00.
 1. Ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w kościele złożyła pani Katarzyna Śmiały z ul. Hulczyńskiej. Składamy serdeczne podziękowania – Bóg zapłać!
 1. Przeżywamy czerwiec – miesiąc poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam codziennie po Mszach św. do wspólnego odmawiania litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
 1. W środę, 13.06., przypada Dzień Fatimski. Msza św. o godz. 19.00, a po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. W zakrystii można nabyć śpiewniki fatimskie (8 zł) oraz świece z okapnikami (5 zł).
 1. W piątek, 15.06., Msza św. szkolna i młodzieżowa o godz. 18.00.
 1. W sobotę, 16.06., odwiedziny chorych od godz. 8.00. Chorych zgłaszamy w zakrystii u pana Kościelnego.
 1. W przyszłą niedzielę, 17.06., przypada XI Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny UO.
 • nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 14.30.
 1. Wszystkich członków Bractwa św. Józefa zapraszamy na wiosenne spotkanie formacyjne, które odbędzie się w czwartek (21 czerwca) w naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, a potem – konferencja formacyjna, nabożeństwo czerwcowe oraz braterskie spotkanie.
 1. W sobotę, 23.06., w Dzień Ojca, na Jasnej Górze odbędzie się kolejna Pielgrzymka Mężczyzn – Męskie Oblężenie Jasnej Góry pod hasłem: „Tu jesteśmy naprawdę wolni”. Szczegóły na plakatach w gablotkach.
 1. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza licealistów i studentów na wakacyjne spotkanie o nazwie Ławka Festiwal. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 4-8 lipca 2018 w Opolu-Winowie. Spotkanie będzie miało charakter festiwalu, noclegi przewidziane są w namiotach.