1. Dziś przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny:
  • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz naszej parafii;
  • po południu o godz. 16.00 zapraszamy na Koncert Kolęd.
  1. W poniedziałek, 31.12.2018, zakończenie Starego Roku:
  • Msza św. o godz. 17.00 m.in. w intencji Parafian zmarłych w 2018 r.;
  • po Mszy św. odprawimy nabożeństwo dziękczynno-błagalne za cały mijający rok, polecając Dobremu Bogu naszą Parafialną Wspólnotę.
  1. We wtorek, 1.01.2019 r., uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi:
  • Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 oraz o godz. 12.00;
  • w tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Pokój – nabożeństwo w tej intencji odprawimy w naszym kościele o godz. 14.30;
  • kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii.
  1. W środę, 2.01.2019 r., rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Plan kolędowy na kolejne dni jest zamieszczony w gazetce parafialnej i na stronie internetowej. Kolęda rozpoczynać się będzie od godz. 15.00, a w sobotę od godz. 9.00. W związku z kolędą, Msze św. będą sprawowane tylko rano o godz. 6.30.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. o godz. 6.30, a po niej – nabożeństwo w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek, 4.01., o godz. 6.30 m.in. Msza św. zbiorowa, a w sobotę o godz. 6.30 Msza św. o nawrócenie grzeszników i po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. W niedzielę, 6.01., obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego:
  • Msze św. w porządku świątecznym o godz. 7.30 i 10.00;
  • kolekta w tym dniu na rzecz Misji i Misjonarzy. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć misje w Kamerunie poprzez zakup kalendarzy i gadżetów misyjnych;
  • od godz. 8.30 do 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu;
  • Ks. Dziekan zaprasza na Raciborski Orszak Trzech Króli. Szczegóły na plakacie.
  1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek:

* śp. Janusza Płaczek, lat 55, zamieszkałego przy ul. Krętej;

* śp. Brunona KNURA, naszego Pana Kościelnego, który przeżył lat 75, mieszkał przy ul. Hulczyńskiej.

Polecajmy tych Zmarłych miłosiernemu Panu Bogu i módlmy się w ich intencji:  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…