1. Dziś przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego:
 • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz na rzecz Misji i Misjonarzy. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć misje w Kamerunie poprzez zakup kalendarzy i gadżetów misyjnych, które będzie rozprowadzać młodzież;
 • przez nasze miasto przejdzie dziś Orszak Trzech Króli. Szczegóły na plakacie;
 • od godz. 8.30 rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 17.00. Bardzo gorąco zapraszam do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Porządek adoracji w gazetce Ave Crux.
 1. Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Plan kolędowy na kolejne dni jest zamieszczony w gazetce parafialnej i na stronie internetowej. Kolęda rozpoczyna się od godz. 15.00, a w sobotę od godz. 9.00. Przypominam, że w związku z kolędą, Msze św. będą sprawowane w tym tygodniu tylko rano o godz. 6.30. 
 1. W sobotę, 12.01., w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu o godz. 19.30 Wieczór Uwielbienia. 
 1. W przyszłą niedzielę, 13.01.2019 r., przypada Niedziela Chrztu Pańskiego:
 • kolekta na seminarium duchowne w Opolu i inne instytucje diecezjalne;
 • odbędzie się zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • po południu zapraszamy o godz. 14.30 na nabożeństwo niedzielne;
 • od godz. 15.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu Koncert Kolęd w ramach Festiwalu chórów.
 1. W imieniu Joanny Schinke i jej rodziców składamy serdeczne podziękowania za Koncert z ubiegłej niedzieli „Koncertujemy dla Asi”. Podczas koncertu uzbieraliśmy kwotę 3.226,01 zł oraz 20 euro na dalsze leczenie naszej młodej parafianki. Bóg zapłać wszystkim występującym, organizatorom koncertu oraz wspierającym tę akcję za ogromną życzliwość.