1. W dniu dzisiejszym przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą:
 • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz seminarium duchownego w Opolu i innych instytucji diecezjalnych;
 • Bóg zapłać również za ofiary złożone na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • po południu zapraszamy na nabożeństwo niedzielne o godz. 14.30;
 • w imieniu Duszpasterstwa Rodzin naszego dekanatu zapraszamy na kolejne „Spotkanie Rodzinne” do klasztoru Annuntiata o godz. 16.00.
 1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszam na Mszę św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne o godz. 6.30, a po niej na I-czwartkowe nabożeństwo.
 1. W sobotę, 9.02., o godz. 20.00 zapraszamy na Czuwanie dla młodzieży do klasztoru Annuntiata. Podczas spotkania usłyszymy świadectwa uczestników Światowych Dni Młodzieży w Panamie.
 1. W przyszłą niedzielę, 10.02., przypada V Niedziela Zwykła:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po rannej Mszy św. modlitwy III Zakonu w salce przy kościele;
 • po południu zapraszamy na nabożeństwo niedzielne o godz. 14.30.
 1. Wolne intencje Mszy św. w tym tygodniu: wtorek o godz.6.30, środa i piątek o 18.00.
 1. Składam serdeczne podziękowania osobom, które posprzątały kościół po świętach, rozbierając stajenkę i choinki – Bóg zapłać. Dziękujemy również tym Parafianom, którzy ofiarowali kwiaty na ołtarze w tym tygodniu.
 1. Wydział katechetyczny serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli, katechetów na Diecezjalną Pielgrzymkę Katechetów, Nauczycieli i ich Rodzin do Grecji oraz Macedonii śladami św. Pawła wraz z Biskupem Opolskim w terminie od 29 lipca do 8 sierpnia 2019 r. W programie pielgrzymowania m.in.: Filipi – Saloniki – Meteory – Ateny – Korynt – Mykeny – Epidauros – Delfy – Termopile – Bitoli – Ochryd – Skopje. Koszt pielgrzymki to: 860zł + 460 euro. Szczegółowy program oraz zapisy do końca marca 2019 roku na stronie wydziału katechetycznego pod linkiem: www.wk.diecezja.opole.pl/index.php/aktualnosci/574-diecezjalna-pielgrzymka-katechetow-i-nauczycieli-do-grecji-i-macedonii.