1. W dniu dzisiejszym przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą:
  • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz naszej parafii;
  • po południu zapraszamy na nabożeństwo niedzielne o godz. 14.30;
  • dziękujemy rodzinie Piotra i Cecylii Filip za złożoną ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele – Bóg zapłać!
  1. W przyszłą niedzielę, 24.02., przypada VII Niedziela Zwykła:
  • kolekta przeznaczona będzie na bieżące koszty funkcjonowania naszej parafii;
  • po południu zapraszamy na nabożeństwo niedzielne o godz. 14.30.
  1. Są jeszcze wolne intencje Mszy św. w tym tygodniu: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 6.30, w środę o godz.18.00 oraz w niedzielę o godz. 7.30.
  1. W 2019 roku wraz z Biurem Podróży ALF z Opola, proponujemy 2 wyjazdy:
  • pielgrzymkowy wyjazd autokarowy do Chorwacji w dniach 9-17.06.2019 r.
    W programie pielgrzymowania m.in.: Marija Bistrica – Sibenik – Trogir – Split – Medjugorje – Krizevac – Podbrdo – Blagaj – Mostar – Dubrownik – Makarski Lourdes – Park Narodowy Krka. Koszt pielgrzymki to: 1690 zł i 90 euro.
  • pielgrzymkę samolotową do Ziemi Świętej w dniach 10-17.11.2019 r. Koszt pielgrzymki to 3170 zł i 140 USD.

Szczegółowy program obu wyjazdów dostępny jest w zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy na obie pielgrzymki w kancelarii oraz w zakrystii.

1. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza młodzież klas 6, 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 klasy gimnazjum, tj. przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na «Ładowarkę» – spotkanie weekendowe w dniach 15-17.03. na Górze św. Anny. Szczegółowe informacje oraz zapisy na www.botafe.pl
  1. Duszpasterstwo Misyjne Diecezji Opolskiej zaprasza na wiosenne spotkanie misyjne. Zaproszenie to kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9.03.2019 r. w Raciborzu w klasztorze Annuntiata od godz. 10.00.
  1. Informuję, że Bierzmowanie młodzieży z naszej parafii będzie miało miejsce w kościele św. Mikołaja w Raciborzu w piątek, 17.05.2019 r. o godz. 18.00.