1. Przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy:
 • Bóg zapłać za ofiary na budowę nowego chodnika na naszym parafialnym cmentarzu;
 • o godz. 14.30 nabożeństwo ku czci Trójcy Przenajświętszej.
 1. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do dekoracji figury Matki Bożej Fatimskiej, figury św. Antoniego oraz Nowożeńcom – za ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy. Bóg zapłać! Dziękuję także osobom, które włączyły się w sprzątanie i plewienie wokół kościoła – Bóg zapłać Wam za troskę o piękno terenu wokół naszej świątyni i przy plebanii.
 1. W środę, 19.06., o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się przedwakacyjne spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich członków Rady serdecznie zapraszam!
 1. W czwartek, 20.06., przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszym kościele w tym dniu Msze św. o godz. 6.30 i 8.00 z procesją do 4 ołtarzy:
 • w tym roku przejdziemy z kościoła, ul. Bogumińską, Hulczyńską, Wschodnią, Urbana i Krętą, wracając do kościoła (proszę o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy);
 • zapraszam młodsze dzieci do sypania kwiatów w czasie procesji, a Dzieci Komunijne
  i Rocznicowe w strojach komunijnych;
 • proszę panów o kierowanie ruchem i pilnowanie porządku na całej trasie;
 • ofiary podczas świątecznej kolekty złożymy w tym dniu na rzecz naszej parafii.
 1. W przyszłą niedzielę, 23.06., przypada XII Niedziela Zwykła:
 • kolekta będzie na rzecz naszej parafii;
 • po południu o godz. 14.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 1. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Opolu zaprasza studentów i uczniów szkół średnich na Ławkę Festiwal, która odbędzie się w dniach 3-7 lipca w Opolu-Winowie. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie www.botafe.pl.
 1. W dniach 12-13 lipca odbędzie się 14. Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Tegorocznym organizatorem jest parafia pw. Trójcy Świętej w Cyprzanowie. Zgłoszenia grup przez formularz lub kupon uczestnictwa na stronie: www.rowerowa.pielgrzymujemy.pl i przez przesłanie go na adres:  kancelariaopr@gmail.com