1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Adwentu:
 • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz naszej parafii;
 • po południu o godz. 14.30 nieszpory adwentowe;
 • Ks. Bp Andrzej Czaja zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na nabożeństwo adwentowe ze Słowem Bożym o godz. 14.00 do katedry opolskiej.
 1. We wtorek, 24.12., Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty o godz. 8.00. Od godz. 23.20 zapraszamy na przygotowanie do pasterki (śpiewy poprowadzi pani Barbara Wałach z zespołem młodzieżowym), a o północy PASTERKA. Kolekta pasterkowa przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.
 1. W środę, 25.12., Uroczystość Narodzenia Pańskiego:
 • Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 oraz o godz. 12.00 (są wolne intencje);
 • kolekta z uroczystości przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po południu świąteczne nabożeństwo kolędowe o godz. 14.30.
 1. W czwartek, 26.12., przypada Święto św. Szczepana – II dzień Świąt:
 • Msze św. o godz. 7.30 oraz 10.00 (Msza m.in. w intencji mężczyzn i młodzieńców);
 • kolekta w tym dniu na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego;
 • Prezydent Raciborza zaprasza na rynek na kolędowanie i żywą szopkę od godz. 16.00. 
 1. W piątek, 27.12., przypada święto św. Jana Ewangelisty – poświęcenie wina podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 (wolna intencja).
 1. W sobotę, 28.12., przypada Święto św. Młodzianków. Poranna Msza św. o godz. 10.00 z błogosławieństwem dzieci (śpiew – pani Barbara Wałach z zespołem dziecięcym). W tym dniu Biskup Opolski zaprasza wszystkich pracujących na co dzień za granicą na modlitewne spotkanie do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy o godz. 11.00.
 1. W przyszłą niedzielę, 29.12., przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii;
 • po południu o godz. 16.00 zapraszamy na Koncert Kolęd.
 1. LKS Studzienna zaprasza na Bal Sylwestrowy we wtorek, 31.12.2019, na salę LKSu od godz. 19.00. Bilety w cenie 270 zł od pary są do nabycia: w sklepie u p. Sieradzkich, u pana Eugeniusza Wyglendy i pani Moniki Niedzbała. Zapraszamy!