1. Dziś przypada XXVI Niedziela Zwykła:
 • Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na rzecz naszej parafii;
 • o godz. 14.30 w nabożeństwo niedzielne;
 • Bóg zapłać srebrnym Jubilatom: Krystynie i Markowi Bedrunka za złożoną ofiarę na kwiaty do dekoracji ołtarzy. 
 1. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu codziennie po Mszach św. Można zamawiać już intencje Mszy św. na 2021 rok. 
 1. Bractwo św. Józefa zaprasza wszystkich członków i sympatyków na jesienne rejonowe spotkania formacyjne. Spotkanie dla Rejonu Racibórz odbędzie się w środę, 7.10, o godz. 17.30 w kościele św. Józefa w Raciborzu-Ocicach.
 1. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek miesiąca (przy wystawionym Najświętszym Sakramencie nabożeństwo różańcowe o godz. 6.00 z okazją do spowiedzi św., Msza św. o godz. 6.30, potem – Godzina Święta w int. powołań), I piątek (adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, nabożeństwo różańcowe o 17.30 oraz Msza św. m.in. zbiorowa). W I sobotę o godz. 6.00 nabożeństwo różańcowe, o 6.30 Msza św. i nabożeństwo I-sobotnie do Niepokalanego Serca NMP. 
 1. Wolne intencje Mszy św. w tym tygodniu: we wtorek i czwartek o godz. 6.30. 
 1.  Duszpasterstwo misyjne diecezji opolskiej zaprasza Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach na jesienne spotkania misyjne. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 3.10, w parafii Radoszowy. Początek o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30. 
 1. W przyszłą niedzielę, 4.10, przypada XXVII Niedziela Zwykła:
 • kolekta będzie przeznaczona na rzecz kurii i seminarium duchownego w Opolu;
 • odbędzie się zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • po południu o godz. 14.30 nabożeństwo różańcowe. 
 1. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa wiernym uczestniczącym w liturgii w kościele, przystępującym do spowiedzi i przychodzącym do kancelarii parafialnej oraz o zasadzie dystansowania się wiernych przebywających na zewnątrz. Zachowajmy też odpowiedni porządek przy przystępowaniu do Komunii św. (przy balaskach Komunia do ust, przy bocznym ołtarzu – na rękę). Przyjmujący Komunię św. na rękę powinni spożyć ją przed odejściem od ołtarza.