1. Dziś przypada II Niedziela Wielkiego Postu:
 • Bóg zapłać za kolektę na rzecz naszej parafii;
 • przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, tzw. Niedzielę Ad Gentes pod hasłem: „Żyjmy Eucharystią”. Po Mszach św. przy kościele odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel;
 • gościmy Ojca Justo Lo Feudo, który przybył z Argentyny, by założyć kaplicę wieczystej adoracji przy parafii NSPJ – Bóg zapłać za wygłoszone Słowo Boże;
 • Msze św. będą sprawowane o godz. 7.30, 10.00 oraz dodatkowo o godz. 12.00;
 • w ramach nabożeństwa niedzielnego zapraszamy od godz. 11.00 do 12.00 na adorację Najświętszego Sakramentu (indywidualna – w ciszy). Podczas adoracji odśpiewamy Gorzkie Żale o godz. 11.20;
 • o godz. 11.00 (po sumie) w salce przy kościele odbędzie się spotkanie w sprawie przygotowania Bożego Grobu. Zapraszamy wszystkich chętnych. 
 1. W środę, 3.03, zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00. W czasie trwającego Roku Świętego Józefa będzie ona sprawowana m.in. w intencji Rodzin naszej parafii. Po Mszy św. nabożeństwo ku czci Św. Józefa. 
 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek (Święto św. Kazimierza, królewicza) Msza św. o godz. 6.30, a po niej – nabożeństwo (Godzina Święta) o nowe powołania kapłańskie. W piątek, 5.03, zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej z wypominkami (zaleckami) za Zmarłych o godz. 17.15, po nim – o godz. 18.00 Msza św. m.in. zbiorowa. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ. W sobotę rano o godz. 6.30 Msza św. o nawrócenie grzeszników, a po niej – nabożeństwo I-sobotnie do Niepokalanego Serca NMP. 
 1. W przyszłą niedzielę, 7.03, przypada III Niedziela Wielkiego Postu:
 • kolekta przeznaczona będzie na rzecz kurii i seminarium duchownego w Opolu;
 • odbędzie się kolejna zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy;
 • Msze św. będą sprawowane o godz. 7.30, 10.00 oraz dodatkowo o godz. 12.00;
 • w ramach nabożeństwa niedzielnego zapraszamy od godz. 11.00 do 12.00 na adorację Najświętszego Sakramentu (indywidualna – w ciszy). Podczas adoracji odśpiewamy Gorzkie Żale o godz. 11.20. 
 1.  WTUO wraz z Radiem Doxa zapraszają do wielkopostnej inicjatywy „Akademia Wiary”, której tematem przewodnim jest Credo. W Wielkim Poście, w każdy piątek, w mediach społecznościowych Wydziału Teologicznego zamieszczany będzie kolejny wykład dotyczący poszczególnych artykułów Wyznania Wiary.
 1. Tegoroczne parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 25 do 28 marca (od czwartku przed niedzielą Palmową). Wygłosi je ks. Piotr Herok, student Pisma Św. na Biblicum w Rzymie oraz prawa kanonicznego na UKSW w Warszawie.