1. Przeżywamy XX NIEDZIELĘ ZWYKŁA:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu, po SUMIE adoracja Najświętszego Sakramentu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii;

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do dekoracji ołtarzy w naszym kościele oraz za ofiary składane na ręce kościelnych na fundusz zakrystii;

– dziś o 11.00 w salce spotkanie w sprawie organizacji dożynek.

1. W TYM TYGODNIU:

– w poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, papieża;

– we wtorek wspomnienie NMP Królowej;

– w czwartek święto św. Bartłomieja, apostoła;

– w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej;

– są wolne intencje mszalne – można zamówić je w zakrystii.

1. Za tydzień przeżywać będziemy XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

– Msze święte wg stałego planu. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

1. Zachęcam do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO (10 zł). W zakrystii są do nabycia książeczki DROGA DO NIEBA z małym drukiem w cenie 50 zł.

1. W imieniu Ojców Franciszkanów z Góry św. Anny serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych Wielkich Odpustach Kalwaryjskich, które będą miały miejsce: 24-27 sierpnia (ku czci Aniołów Stróżów), 13-17 września (ku czci Krzyża Świętego).

1. Nasza parafialna piesza pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Raciborzu odbędzie się 29 sierpnia (wtorek).

1. W klasztorze Annuntiata 31 sierpnia (czwartek) odbędzie się MISYJNY DZIEŃ CHORYCH. Początek o godz. 9.00, zakończenie o 13.00.Celem spotkania jest modlitwa osób starszych i chorych i ukazanie ich roli w życiu kościoła misyjnego.

1. W dniach 2-3 września na Jasnej Górze odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Rolników, zwieńczona sumą dożynkową z błogosławieństwem wieńców żniwnych, w niedzielę 3 września o godz. 11.00.
  2. W sobotę 2 września br. w Sanktuarium na Górze św. Anny odbędzie się Pielgrzymka Kobiet. W programie: 9.30 przywitanie i konferencja, 10.30 różaniec w intencji kobiet, 11.00 Msza św. w intencji kobiet, 12.00 przerwa obiadowa, 14.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Gościem spotkania będą siostry Michalitki ze wspólnoty Mi-ka-EL.