1. Przeżywamy NIEDZIELĘ ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI i JÓZEFA:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu, po każdej Mszy św. nabożeństwo na zakończenie starego roku;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na rzecz naszej parafii;

– składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii!

– dzieci zapraszam po odbiór obrazków pod ołtarz św. Anny.

1. W TYM TYGODNIU:

– jutro uroczystość nakazanaŚwiętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POKÓJ. Msze święte o 10.00 (suma noworoczna w int. Parafian), 12.00 i 16.30. Kolekta na potrzeby naszej parafii;

– od wtorku do piątku Msze święte o 6.30;

– przypadną I – czwartek, piątek i sobota miesiąca;

– w sobotę nakazana uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze jak w niedzielę, po każdej poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Kolekta wspiera MISJE ŚWIĘTE. To także DZIEŃ WIECZYSTEJ ADORACJI w naszym kościele – zapraszam do podjęcia tej modlitwy.

1. Za tydzień przeżywać będziemy NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO:

– Msze święte wg stałego planu. Po sumie adoracja;

kolekta przeznaczona zostanie na Kurię i Seminarium Duchowne. Odbędzie się też zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY;

o 15.00 koncert kolęd w wykonaniu zespołów: Dziewczęcego Stowarzyszenia Studzienna, Dolce Canto z Czyżowic, chóru im. Stanisława Moniuszki z Czyżowic.

1. Konferencja Rodziny Franciszkańskiej informuje, że z okazji rocznicy „Bożego Narodzenia w Greccio” Penitencjaria Apostolska udzieliła odpustu zupełnego wszystkim wiernym na całym świecie, którzy od 8 grudnia 2023 r. (uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny) do 2 lutego 2024 r. (święto Ofiarowania Pańskiego) udadzą się z wizytą do kościoła, w którym pełnią posługę Bracia Franciszkanie i pomodlą się przed ustawionym tam żłóbkiem.

1. KALENDARIUM PARAFIALNE 2024:
    6 stycznia – Dzień Wieczystej Adoracji

14 – 18 luty – Rekolekcje Wielkopostne

24 marca – Droga krzyżowa ulicami parafii

28 – 31 marca – Triduum Paschalne

12 maja – Rocznica Poświęcenia kościoła parafialnego

6 – 8 maja – Dni krzyżowe

19 maja – I Komunia Święta (godz. 11.00)

25 maja – procesja św. Urbana (po Mszy o godz. 8.00)

8 września – Dożynki parafialne

15 września – Odpust parafialny