1. Przeżywamy III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu, po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii;

– składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii!

– dzieci zapraszam po odbiór obrazków pod ołtarz św. Anny. Nie zapomnijmy, że dziś DZIEŃ BABCI a jutro DZIEŃ DZIADKA. Otaczajmy naszych bliskich modlitwą i życzliwością.

1. W TYM TYGODNIU:

– trwa TYDZIEŃ POWSZECHNEJ MODLITWY O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN, zachęcam do lektury Listu Pasterskiego Księdza Biskupa;

– w środę ostatnia przed feriami Msza szkolna – zapraszam dzieci i młodzież;

– w czwartek przypada święto Nawrócenia Św. Pawła;

– w piątek od 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi;

– w sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów, o 10.30 spotkanie marianek.

1. Za tydzień przeżywać będziemy IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (Światowy Dzień Chorych na Trąd):

– Msze święte wg stałego planu. Po sumie adoracja;

kolekta przeznaczona zostanie na potrzeby naszej parafii.

1. Konferencja Rodziny Franciszkańskiej informuje, że z okazji rocznicy „Bożego Narodzenia w Greccio” Penitencjaria Apostolska udzieliła odpustu zupełnego wszystkim wiernym na całym świecie, którzy od 8 grudnia 2023 r. (uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny) do 2 lutego 2024 r. (święto Ofiarowania Pańskiego) udadzą się z wizytą do kościoła, w którym pełnią posługę Bracia Franciszkanie i pomodlą się przed ustawionym tam żłóbkiem.