1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

Msze święte są odprawiane wg stałego planu, po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu;

kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii;

– składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii!

– dzieci zapraszam po odbiór obrazków pod ołtarz św. Anny. Na czas rozpoczynających się ferii zimowych życzę Bożej opieki naszym Dzieciom i wszystkim rodzinom!

 

  1. W TYM TYGODNIU:

– przypadną I czwartek, piątek i sobota miesiąca, zapraszam na Msze święte i adoracje tych dni;

– w piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). W czasie Mszy świętej poświęcenie świec – gromnic (zapalimy je tuż przed Mszą). Tego dnia przypada także DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO – w czasie Mszy zostanie zebrana ofiara na rzecz klasztorów klauzurowych, które zajmują się jedynie modlitwą;

– w sobotę po Mszy porannej błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

.

  1. Za tydzień przeżywać będziemy V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ:

– Msze święte wg stałego planu. Po sumie adoracja;

kolekta przeznaczona zostanie na Kurię i Seminarium Duchowne, odbędzie się także zbiórka na nasz PARAFIALNY FUNDUSZ REMONTOWY.

.

.

 

  1. Konferencja Rodziny Franciszkańskiej informuje, że z okazji rocznicy „Bożego Narodzenia w Greccio” Penitencjaria Apostolska udzieliła odpustu zupełnego wszystkim wiernym na całym świecie, którzy od 8 grudnia 2023 r. (uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny) do 2 lutego 2024 r. (święto Ofiarowania Pańskiego) udadzą się z wizytą do kościoła, w którym pełnią posługę Bracia Franciszkanie i pomodlą się przed ustawionym tam żłóbkiem.